Samolot zapłonął, a on patrzył jak ludzie umierają. 22-letni bohater wysłał SMS-a i zginął

Samolot zapłonął, a on patrzył jak ludzie umierają. 22-letni bohater wysłał SMS-a i zginął Źródło: Twitter.com/МБХ Медиа

Katastrofa lotnicza wstrząsnęła opinią publiczną. Do mediów dotarły nowe, druzgocące szczegóły tej sprawy. 22-letni bohater zdążył przed śmiercią wysłać SMS-a. Chwilę później już nie żył.

Katastrofa lotnicza, do której doszło w Rosji wstrząsnęła opinią publiczną. Po nieudanym lądowaniu na lotnisku Moskwa-Szeremietiewo, maszyna stanęła w płomieniach. Zginęło 41 z 78 osób, które znajdowały się na pokładzie samolotu Suchoj Superjet 100.

Ta dramatyczna katastrofa lotnicza miała miejsce 5 maja, jednak dopiero dziś do mediów docierają dramatyczne szczegóły tego wydarzenia. Dziś Rosjanie doskonale znają Maxima Moisejewa, który w oczach swoich rodaków stał się bohaterem. 22-letni steward kierował akcją ewakuacyjną i poświęcił swoje życie dla ratowania pasażerów.

Ta katastrofa lotnicza wstrząsnęła opinią publiczną. Znamy treść ostatniego SMS-a bohaterskiego stewarda

22-letni Maxim Moisejew dobrowolnie udał się na tył samolotu, aby koordynować przebieg akcji ewakuacyjnej. Doskonale zdawał sobie sprawę, że sam może jej nie przeżyć. Mimo to zdecydował się pomagać pasażerom z tylnych siedzeń w opuszczaniu płonącej maszyny. 

Media dowiedziały się, że 15 minut przed lądowaniem, 22-latek wysłał SMS-a do swojej narzeczonej. Poinformował ukochaną, że samolot musi zawrócić z powodu awarii. W drugiej wiadomości Ksenia Obraztsova przeczytała już tylko dwa słowa:

- Kocham Cię - napisał 22-letni steward. Jak się okazało, był to jego ostatni SMS w życiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Samolot płonął, a ludzie umierali na jego oczach. Katastrofa przekreśliła marzenia młodego stewarda 

Narzeczona mężczyzny miała przeczucie, że stanie się coś złego. Matka Maxima miała nadzieję, że synowi udało się przeżyć i szukała go w różnych szpitalach. Jak się okazało, młody steward poświęcił swoje życie dla ratowania pasażerów z płonącej maszyny. Katastrofa lotnicza definitywnie przekreśliła jego plany na przyszłość.

Jak dowiedziały się media, para planowała wziąć ślub w czerwcu. Narzeczona Maxima również pracowała jako stewardessa i doskonale zdawała sobie sprawę, z jakim ryzykiem wiąże się ta profesja. Nie spodziewała się jednak, że katastrofa lotnicza na zawsze przekreśli jej marzenia o ślubie z ukochanym mężczyzną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Rozenek zapytała syna, czy dzieci się z niego śmieją. "Nie mamo, to dorośli"
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

źródło: Fakt

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News