W jednej chwili zginęła cała pięcioosobowa rodzina. Wielka tragedia, nie mieli żadnych szans

W jednej chwili zginęła cała pięcioosobowa rodzina. Wielka tragedia, nie mieli żadnych szans Źródło: unsplash.com Zoran Kokanovic

Katastrofa lotnicza odebrała życie całej pięcioosobowej rodzinie. Ogromna tragedia, której nikt nie był w stanie przewidzieć ani zapobiec. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta zdarzeniami, w skutek których śmierć poniosły niewinne osoby. Trudno sobie wyobrazić, co przeżywają ich bliscy.

Katastrofa lotnicza, w większość przypadków, zdaje się tragicznie przesądzać los pasażerów. Gdy samolot spada na ziemię z wysokości, podróżni zazwyczaj nie mają żadnych szans na przeżycie. Niestety, często też dochodzi do wybuchu maszyny. Koszmar opisywany przez media mrozi krew w żyłach. W jednej chwili szczęśliwa rodzina tak po prostu odeszła.  

Katastrofa lotnicza odebrała życie pięcioosobowej rodzinie. Nie mieli szans

Jak informuje o2.pl, powołując się na doniesienia zagranicznych mediów, do niewyobrażalnej tragedii doszło w piątek (5 czerwca) w lesie nieopodal miasteczka Eatonton, w amerykańskim stanie Georgia. Wiadomo, że w samolocie znajdowała się rodzina lecąca z Florydy do leżącego na północy kraju stanu Indiana na pogrzeb bliskiej osoby. Media donoszą, że na pokładzie znajdowała się wówczas pięcioosobowa rodzina - małżeństwo i 6-letnie bliźniaczki, a maszyną sterował 67-letni Larry Ray Pruitt, dziadek dzieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z relacji świadków wynika, że ci nagle zauważyli na niebie kulę ognia. Po kilkunastu sekundach usłyszeli potworny huk i ujrzeli płonący na ziemi samolot. Natychmiast wezwano służby. Maszyna była roztrzaskana na kawałki. Niestety, rodzina nie miała żadnych szans na przeżycie. Pomoc poszkodowanym uniemożliwiły ratownikom ogromne płomienie, trawiące samolot. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje wieloletni poseł na sejm

 2.Domowe sposoby na alergię sezonową. Skuteczne i bezpieczne

Wszczęto śledztwo, które ma pomóc ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Dotychczas nie jest pewne, czy do katastrofy doszło dna skutek błędu pilota czy awarii technicznych. Okoliczni mieszkańcy wciąż nie mogą uwierzyć w dramat, jaki rozegrał się tuż obok ich domów. Niewinna rodzina nagle odeszła z tego świata. Wieść, że lecieli oni na pogrzeb, a tymczasem sami zostaną pochowani, odbiera mowę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Borussia Dortmund - Hertha Berlin. Łukasz Piszczek górą w polskim meczu Bundesligi, zadecydowała jedna bramka (WIDEO)
  3. Kolejny skandal w "Pięknych i młodych". Przykre sceny po komunii córki Narożnych, internauci bezlitośni
  4. Popatrz na obrazek i odpowiedz na jedno proste pytanie. Dowiesz się, czym w tej chwili przejmujesz się najbardziej
  5. Wśród żyraf ukrywa się niebezpieczny wąż. Tylko nieliczni są w stanie znaleźć go w mniej niż 20 sekund
  6. Pascal Brodnicki stracił ukochaną osobę. Jego pożegnanie wywołuje morze łez

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News