Wielka metafora Zielińskiej! Padły słowa o Annie Przybylskiej

Wielka metafora Zielińskiej! Padły słowa o Annie Przybylskiej Źródło: instagram/katarzynazielinska/

Katarzyna Zielińska chętnie chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych, pokazując wiele nowinek zawodowych. Kilka godzin temu opublikowała w sieci zupełnie nowe zdjęcie, za pomocą którego pokazała wielką metamorfozę. Aktorka zmieniła się nie do poznania, choć zdaniem internautów, zdecydowanie bardziej niż siebie, przypomina ukochaną gwiazdę.

Katarzyna Zielińska zaskoczyła swoich fanów ostatnia publikacją w mediach społecznościowych. Krótkie, rude włosy były wręcz jej znakiem rozpoznawczym, dlatego niektórym ciężko było oswoić się z takim wyglądem uwielbianej celebrytki. W mgnieniu oka pojawiło się wiele polubień i przede wszystkim komentarzy, po których śmiało można stwierdzić, że opinia jej obserwatorów była zaskakująco zgodna. Nie zabrakło porównań do Przybylskiej.  

Katarzyna Zielińska chwali się wielką metamorfozą 

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" nie zwalnia zawodowego tempa i od jednego projektu przechodzi do kolejnego. Aktorka ma ręce pełne roboty, a grafik z każdym dniem staje się coraz bardziej napięty. Ku uciesze jej fanów, celebrytka znajduje czas na prowadzenie swojego Instagrama, gdzie regularnie wrzuca nowe fotki, zdradzając co nieco z kolejnych prac, których się podjęła. 

Kilka godzin temu Kasia pokazała zdjęcie z planu serialowego bądź filmowego, jednak nie to przykuło największą uwagę internautów. Aktorka zaprezentowała zupełnie nową fryzurę, która najprawdopodobniej została wykonana na potrzeby produkcji. Na fotografii możemy zobaczyć celebrykę dokładnie w tym samym kolorze co zawsze, jednak w grzywce i pokaźnej, jak na nią, długości. Zielińska zaprezentowała się we włosach do ramion, do czego jej fani zdecydowanie nie są przyzwyczajeni. 

- Co myślicie o takiej zmianie? - zapytała aktorka.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Padły słowa o Annie Przybylskiej 

Choć od publikacji minęła zaledwie chwila, zdjęcie już zebrało blisko 15 tysięcy polubień. Nie zabrakło również komentarzy, w których internauci wyrażali swoje opinie. Fani gwiazdy zgodnie stwierdzili, że w takich włosach Kasia wygląda wprost oszałamiająco, a fryzura zdecydowanie jej pasuje. Wśród słów zachwytu znalazły się również opinie, w których obserwatorzy zauważyli, że Zielińska do złudzenia przypomina Anię Przybylską. Przyglądając się na fotografię nieco dłużej, nie w sposób nie zgodzić się z takimi teoriami.  

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

- Ale ta grzywa podkręciła jeszcze bardziej kolor Pani oczu! - czytamy. 

- Ale podobna do Ani Przybylskiej na tym zdjęciu! - stwierdza fanka. 

- Piękna Pani Kasia, sztos! - dodaje kolejna. 

- Super! - podkreśla jeszcze inna. 

instagram/katarzynazielinska/

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło! 
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu