Piękniejszej sukni ślubnej nie miała żadna polska gwiazda. Katarzyna Skrzynecka wyglądała jak księżna (FOTO)

Piękniejszej sukni ślubnej nie miała żadna polska gwiazda. Katarzyna Skrzynecka wyglądała jak księżna (FOTO) Źródło: Instagram/Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka w sukni wyglądała niczym księżniczka. Gwiazda dopiero teraz zaprezentowała zdjęcie sprzed niemal 10 lat, gdy wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego, z którym obchodzi właśnie okrągłą rocznicę swojego małżeństwa. Fani niezwykle podekscytowani chętnie komentowali jej fotografię. Takich komplementów Skrzynecka dawno nie słyszała!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki 19 czerwca 2009 roku powiedzieli sobie uroczyste "tak" przed tłumem zgromadzonych gości, którzy w trakcie tej niezwykłej chwili towarzyszyli zakochanej parze. Od tamtego czasu minęło już 10 lat, a szczęśliwe małżeństwo właśnie obchodzi okrągłą rocznicę swojego związku, który rozpoczął się na wiele lat wcześniej, zanim zdecydowali się go sformalizować. Skrzynecka dopiero teraz na Instagramie pochwaliła się przepiękną suknią, w której to kreacji prezentowała się w czasie ślubu. Niezwykła suknia spodobała się jej fanom. W komentarzach dali temu wyraz.

Katarzyna Skrzynecka wyglądała w tej sukni bosko

Dziennikarka, aktorka, piosenkarka, słowem - niezwykła osobowość telewizyjna przykuwa nieustannie uwagę mediów, które chętnie śledzą zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. Choć ma już 48 lat to internautom wydaje się, jakby zatrzymała czas. Swoją urodą ciągle zadziwia. Mężczyźni ciągle zazdroszczą jej mężowi, który poślubił Skrzynecką 10 lat temu. Jak twierdzą - lepiej nie mógł trafić!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od ślubu pary minęło już okrągłe 10 lat - w co z pewnością małżeństwo nie może uwierzyć. Z tej okazji po raz kolejny postanowili przypomnieć sobie, jak to było, gdy się poznawali, gdy ich miłość w nich dopiero kwitła. Nic tak nie pomaga, jak zdjęcia, w którym ukryte są nie tylko emocje, ale także inne szczegóły, które świetnie poprawiają pamięć. Jedną z takich fotografii Skrzynecka zamieściła na swoim Instagramie. Widzimy ją tam w dniu ślubu, kiedy założyła na siebie przepiękną, starannie dobieraną suknię ślubną.

 - Wyglądacie tam wspaniale. Niezwykle przystojny pan młody. I ta boska suknia - napisała jedna z internautek.

 - Jak księżna! - stwierdziła fanka.

Jak widać użytkownicy sieci byli pod wrażeniem wspaniałego wyglądu panny młodej. Fanki zwróciły także uwagę na pana młodego i jego niespotykany, biały garnitur.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News