Katarzyna Skrzynecka przeszła mocną metamorfozę. Teraz to dopiero wygląda jak prawdziwa bogini

Katarzyna Skrzynecka przeszła mocną metamorfozę. Teraz to dopiero wygląda jak prawdziwa bogini Źródło: youtube/ FAKT24.PL

Katarzyna Skrzynecka wygląda zachwycająco. Gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę, po której wygląda jak prawdziwa bogini. Jej zdjęcia są oszałamiające.

Katarzyna Skrzynecka, którą co tydzień można oglądać jako jedną z jurorek w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" telewizji Polsat, zmieniła się nie do poznania. Gwiazda wygląda wręcz oszałamiająco. Na ostatnim opublikowanym przez nią zdjęciu można było podziwiać efekty nieziemskiej metamorfozy.

Nowa, piękniejsza Katarzyna Skrzynecka

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to utrata kilogramów. Katarzyna Skrzynecka przyznała ostatnio w wywiadzie, że w zaledwie kilkanaście tygodni udało jej się zrzucić 16 kilogramów. Zapowiedziała też, że to nie koniec jej walki o szczuplejszą sylwetkę, a w planach ma stratę kolejnych zbędnych kilogramów.

Talia osy oraz zupełnie nowa sylwetka są zasługą zmiany diety. Katarzyna Skrzynecka wyznała, że teraz jej dieta skupia się wyłącznie na owocach i warzywach, do których okazjonalnie dodaje inne składniki. Zdjęcie, które zamieściła na Instagramie, potwierdza, że Katarzyna Skrzynecka przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda uśmiechnięta od ucha do ucha promienieje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Skrzynecka w oczach koleżanki z pracy 

Druga gwiazda, zasiadająca w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w superlatywach wypowiadała się na temat zmiany, jakie zaszły w wyglądzie jej koleżanki. 

- Kasia jest przepiękna. Naprawdę nie mogę teraz oderwać od niej wzroku. Kasia zawsze była piękną kobietą, ale faktycznie te parę kilo, które straciła w ostatnim czasie, dodało jej takiej młodości i świeżości. Zachwycam się Kasią za każdym razem, kiedy ją widzę. Ma piękne oczy i w ogóle jest fajną koleżanką - zachwyciła się wyglądem Skrzyneckie, Małgorzata Walewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Jest niebezpiecznie, możliwe zagrożenie życia i zdrowia. Polsat przekazał alert dla czterech województw

Internauci także są zachwyceni metamorfozą Katarzyny Skrzyneckiej. Wśród komentarzy pojawiających się pod jej zdjęciami, zamieszczane są same pochwały i komplementy odnośnie nowej sylwetki gwiazdy. Trzeba przyznać, że ta przemiana powala na kolana. Celebrytka już dawno nie wyglądała tak dobrze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Wszyscy szukali jej przez kilka tygodni. Zaginiona nastolatka pojawiła się tysiące kilometrów za polską granicą
  5. W latach 90. wszyscy go kochali. Wylądował w szpitalu w koszmarnym stanie, przerażające zdjęcie

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News