Katarzyna Pakosińska przekazała smutną wiadomość. Niestety, stało się

Katarzyna Pakosińska przekazała smutną wiadomość. Niestety, stało się Źródło: instagram.com katarzyna.pakosinska.official

Katarzyna Pakosińska postanowiła w końcu wyjawić całą prawdę. Z trudem przekazała możliwie najgorszą wiadomość. Do końca miała nadzieję, ale niestety, nie udało się.

Katarzyna Pakosińska zaistniała w show-biznesie lata temu i od tego czasu udaje jej się utrzymać u szczytu swojej sławy. Choć aktorka nieczęsto bryluje na ściankach i nie zdarza jej się raczej odgrywać głównych ról w filmach, jako postać z dziedziny kabaretu momentalnie zyskała sympatię w oczach widzów, którzy ochoczo śledzą jej losy. Ostatnio Pakocińska postanowiła podzielić się ze wszystkimi wyjątkowo bolesną dla niej informacją. Nikt nie miał pojęcia, że jest tak źle. 

Nic nie mogła zrobić. Katarzyna Pakosińska wyznała smutną prawdę 

W rozmowie z Agencją Newseria, którą przytacza Interia, Katarzyna Pakosińska przyznała, że w jej życiu zawodowym ostatnio nie dzieje się najlepiej. Okazuje się, że przez ciągłe spory polityczne straciła dwa medialne domy, w których w dużym stopniu ukształtowała się jej ścieżka zawodowa. W TVP2 i Radiowej Trójce stawiała swoje pierwsze kroki, a teraz, jak sama określiła, została bezdomna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Straciłam dwa medialne domy, w których się wychowywałam, czyli telewizyjną Dwójkę i radiową Trójkę. Można powiedzieć, że stałam się bezdomna. Jednak trzymanie się w grupie ludzi, którzy podobnie patrzą na życie, tworzy enklawy, więc niech to będzie dobrą wróżbą na przyszłość. Zjednoczmy się i segregujmy ludzi - mówiła dla Agencji Newsneria Katarzyna Pakosińska.

Gwiazda kabaretowa zdecydowała się również na dość odważne stwierdzenie przyznając, że w polityce jest o wiele za mało kobiet, a gdy już jakaś decyduje się na wejście do tego świata, nie zawsze jest traktowana poważnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Sceny jak z horroru na polskiej porodówce. Nie mieści się w głowie

- Nie będę się wypowiadała o naszym życiu politycznym, ponieważ nie jestem politologiem. Kieruję się uczuciami i wydaje mi się, że my, kobiety możemy wiele zdziałać. Pokazują to fundacje, które wspieram: Vital Voices czy też Kwiat Kobiecości. Zjednoczenie naszej kobiecej energii daje bardzo dużo. Siłę mężczyzn trzeba zneutralizować wdziękiem, intuicją, wrażliwością i naszą kobiecą mądrością - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Monika Zamachowska zdruzgotana. Przekazała posępną wiadomość o swoim synu, współczujemy
  4. Miał tylko 7-miesięcy, umarł na rękach aktora. Synek Bartłomieja Topy zmarł przed laty na bardzo rzadką chorobę
  5. Katarzyna Pakosińska przekazała smutną wiadomość. Niestety, stało się
  6. Matka chciała upokorzyć synka. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie, matka była wulgarna i pod wpływem

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News