Dramat Katarzyny Figury. Jej córka poinformowała ją o swoich planach

Dramat Katarzyny Figury. Jej córka poinformowała ją o swoich planach Źródło: fot.youtube.com/tvp

Katarzyna Figura zmaga się z wielkimi problemami natury rodzinnej. Legenda polskiego kina usłyszała niedawno o planach swojej córki i nie chce ich zaakceptować. Czy matka i córka dojdą do kompromisu?

Katarzyna Figura to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najznakomitszych aktorek w historii polskiego kina. Pomimo tego, że sława aktorki jest wielka, a ta nie może narzekać na brak uznania ze strony fanów to sama znalazła się ostatnio w poważnych tarapatach. Wszystko przez decyzję jej córki, która bardzo ją boli. Czy dojdzie do porozumienia między skłóconymi obecnie stronami?

Katarzyna Figura nie może pogodzić się z decyzją córki

Okazuje się, że jedna z córek gwiazdy, 16-letnia Koko, która jest córką Figury ze związku z Kaiem Schoenhalsem planuje wyjechać z Polski. Mieszkająca obecnie w Gdyni aktorka wraz ze swoimi córkami próbuje sobie ułożyć życie po nieudanej relacji ze swoim mężem, który miał znęcać się nad nią i dziećmi. Pomimo tego, że rodzinna tragedia bardzo zbliżyła pokrzywdzone kobiety, to córka planuje opuścić swoją matkę i siostrę w celu zamieszkania i studiowania w Stanach Zjednoczonych. - To jej wielkie marzenie, bo czuje się tam jak ryba w wodzie. Urodziła się w Nowym Jorku, perfekcyjnie zna język, jest otwarta i ciekawa świata - powiedziała Rewii jedna z przyjaciółek Figury o 16-latce.

Rozłąka matki z córką zepsuje relacje rodzinne?

Nie da się ukryć, że Katarzyna Figura bardzo ubolewa nad decyzją swojej najbliższych. Gwiazda bardzo kocha swoją córkę i nie wyobraża sobie aż tak dużej odległości, jaka miałaby podzielić kobiety.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie wie, co zrobić. Jedynie myśl, że ma po swojej stronie teściową, która mieszka w Ameryce, sprawia, że może zgodzić się na wybór Koko - zdradziła w tabloidzie inna osoba z otoczenia Figury. Matka ma apelować właśnie do córki, aby ta jeszcze na 2 lata została w Polsce i przeniosła się do USA dopiero, gdy sama będzie pełnoletnia i będzie mogła sama podejmować decyzje. Czy córka ulegnie prośbom swojej rodzicielki i zdecyduje się zostać jeszcze na trochę w Polsce? A może to matka odpuści, myśląc, że stoi na drodze do spełnienia marzeń Koko? Czas pokaże.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL :
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Prawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Gwiazda TVN ukrywała to od 6 miesięcy! Właśnie wszystko się wydało, współczujemy
  4. Alicji Bachledzie-Curuś odbierze mowę! Colin Farrell o związku z polską gwiazdą
  5. Polska gwiazda właśnie urodziła! Niebawem trafi do więzienia
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News