Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie Źródło: Screen/Youtube/UWAGA!TVN

Katarzyna Figura zdobyła się na szczerze wyznanie dotyczące swojego zdrowia. Gwiazda przyznała, że cierpi na pewną chorobę. Jej słowa z pewnością zasmucą fanów.

Katarzyna Figura swego czasu uznawana była za najpiękniejszą, polską aktorkę. Do tej pory studentki i studencki akademii teatralnej uczą się od niej fachu, a także podziwiają jej niesamowite kreacje filmowe. Okazuje się, że w ostatnim czasie celebrytka zmagała się z chorobą, o czym nikt nie miał pojęcia. 

Katarzyna Figura i jej problemy

Katarzyna Figura zrobiła w naszym kraju oszałamiającą karierę. Jak to często bywa, wielki sukces często niesie ze sobą pewne ryzyko. Celebryckie życie jest bowiem pełne pokus, a także wszechobecnej presji. 

Znajoma aktorki opowiedziała trochę o kulisach życia Figury. Kobieta twierdzi, że celebrytka zdała sobie sprawę ze swoich problemów z alkoholem i robi wszystko, żeby przezwyciężyć swoje słabości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Życie wypełnione używkami 

Gwiazdorskie życie Katarzyny Figury związane było z różnego rodzaju używkami, które pojawiały się w wielu momentach jej kariery. Był taki okres, w którym aktorka nadużywała alkoholu, co często zdarza się wielu celebrytom, którzy nie są w stanie poradzić sobie ze stresem, oczekiwaniami i trudną sytuacją rodzinną.

Katarzyna Figura również wpadła w sidła nałogu, który spowodował, że znalazła się w kilku niebezpiecznych sytuacjach. W Stanach Zjednoczonych została chociażby złapana za jazdę pod wpływem alkoholu. Całe szczęście ta nieodpowiedzialna podróż nie zakończyła się tragedią, ale z pewnością stała się nauczką dla aktorki i zmotywowała ją do przezwyciężenia swoich pokus. Gwiazda w szczerym wyznaniu przyznała się swoim przyjaciołom o tym, że cierpi na chorobę alkoholową. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Według znajomej, która poznała prawdę, przeprowadzka Figury do Trójmiasta i odseparowanie się od swojej przeszłości, ma na nią dobry wpływ. Celebrytka skupia się teraz na pozytywnych rzeczach w swoim życiu i poświęca dużo czasu swoich córkom. Chciałaby być dla nich przykładem silnej kobiety, która pomimo trudności potrafi poradzić sobie ze wszystkim. Osoby z jej otoczenia już wcześniej wiedziały o jej zmaganiach z chorobą alkoholową, teraz za pośrednictwem wypowiedzi jej przyjaciół, sprawa ta ujrzała światło dzienne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Polaków odciętych od 500 plus. Ty także możesz mieć problem
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News