Katarzyna Dowbor nie potrafiła ukryć łez. Zostawiła ich matka, nie mieli co jeść
Karol Zaborowski - 8 Września 2018

Katarzyna Dowbor nie potrafiła ukryć łez. Zostawiła ich matka, nie mieli co jeść

Katarzyna Dowbor w swoim programie pomogła już dziesiątkom rodzin. Jednak to właśnie historia przedstawiona w 100. odcinku programu wzruszyła ją do łez. Widzowie również nie ukrywali wzruszenia po tym, jak usłyszeli historię bohaterów.

Katarzyna Dowbor jest prowadzącą programu Nasz nowy dom emitowanego na antenie telewizji Polsat, w którym wraz z ekipą remontują domy uczestników. Często za osobami biorącymi udział w programie kryje się wzruszająca historia, jednak to, co zobaczyli widzowie, podczas czwartkowej emisji show przebiło wszystko. Wtedy właśnie poznaliśmy wstrząsającą historię rodzeństwa ze wsi Siniec.

Katarzyna Dowbor nie kryła wzruszenia

Rodzina pokazana w programie składa się z dziewiątki rodzeństwa, które przeżyło prawdziwy koszmar. Ojciec był uzależniony od alkoholu, a nawet na oczach dzieci rzucił się z nożem na ich wujka. Dodatkowo matka nie radziła sobie z wychowaniem dzieci, a na koniec zostawiła swoją rodzinę, co poskutkowało, że cała dziewiątka znalazła się w sierocińcu. Jednak dwójka najstarszych z nich postanowiła stworzyć dom zastępczy dla swoich sióstr i braci, w budynku odziedziczonym po ojcu alkoholiku. Niestety dom był w opłakanym stanie, przez co rodzeństwo nie mogło na nowo się połączyć, a część z dzieci zostało już rozlokowane po rodzinach zastępczych. Pomieszczenia w domu były nie ogrzewane, a ściany potwornie wilgotne. Dodatkowo piece były pełne dziur, co stanowiło ogromne zagrożenie. 20-letnia Monika i 18-letni Arek dosłownie stawali na głowie, aby znów połączyć swoją rodzinę. Niestety z uprawy roślin i nauki stolarstwa ciężko jest wyżyć, a co dopiero mówić o wyremontowaniu całego domu. Katarzyna Dowbor odmieniła stary zaniedbany dom, bardzo ułatwiając życie dzieciom, które jeszcze nie tak dawno przez zaniedbanie ze strony rodziców nie miały nawet co jeść. Teraz ich marzenie o ponownym złączeniu rodziny nareszcie staje się realne.ZOBACZ TAKŻE:
Tele TydzieńGwiazdy, które zostały skrzywdzone przez grafików [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: viva.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News