Katarzyna Dowbor uratowała związek syna. Bez niej by nie przetrwał!

Katarzyna Dowbor uratowała związek syna. Bez niej by nie przetrwał!

Katarzyna Dowbor skrywa przed sobą niejedną tajemnicę. Słynna dziennikarka, osobistość telewizyjna, związana od lat z Polsatem, a poprzednio z TVP ostatnio ratuje życia i domy zwykłych Polaków w programie „Nasz Nowy Dom". Jak się okazuje, kobieta uratowała także małżeństwo swojego syna, dzięki czemu, ten może cieszyć się życiem u boku pięknej żony.

Katarzyna Dowbor jest cudowną matką i teściową, o której marzy niejedna synowa. Dziennikarka bardzo przeżyła rozpad związku swojego syna. Jednak to dzięki niej Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska znowu są razem. Miejmy nadzieję, że już nigdy więcej nie będą potrzebowali jej interwencji.

Katarzyna Dowbor uratowała małżeństwo syna

O stosunkach synowej i teściowej, krążą stereotypy i legendy. Mówi się, że jedna dla drugiej może być największym możliwym zmartwieniem, przy którym relacje psa i kota wydają się bardzo pokojowe. Zażyłość między Joanną Koroniewską a Katarzyną Dowbor przeczą temu założeniu. Gdy związek aktorki i Macieja Dowbora wisiał na włosku, to właśnie teściowa okazała się osobą, którą przyczyniła się do ich pojednania. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dwukrotnie stawali na ślubnym ołtarzu. Para rozstała się przed wypadkiem aktorki, który miał miejsce na planie serialu M jak miłość. Po tym incydencie Dowbor troskliwie zajmował się byłą partnerką, która długo dochodziła do zdrowia. Jak się okazało, swoją pomoc zaoferowała również Katarzyna Dowbor, która zajmowała się i spędzała czas z wnuczką. Jak donosi Rewia, kobieta długo rozmawiała z synem i powtarzała mu, że w życiu najważniejsza jest rodzina. Również długie dyskusje z Koroniewską przyniosły zamierzony rezultat. - Powtarzała synowi, że rodzina jest najważniejsza i że warto o nią walczyć - czytamy w tygodniku. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska znowu są razem. Na szczęście parze udało pokonać się kryzys, który jest przyczyną rozpadu niejednego związku. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś ratowała, dzisiaj sama potrzebuje pomocy.

Niestety, ale los ostatnimi czasy nie jest za bardzo łaskawy dla prezenterki. Sama gwiazda telewizji trafiła do szpitala, gdzie miała operację na swojej chorej tarczycy. Katarzyna Dowbor jest już jednak po zabiegu i na swoich social mediach dziękowała fanom za wsparcie i życzenia powrotu do zdrowia. - Jestem już po operacji. Czuję się bardzo dobrze. Serdecznie Was pozdrawiam! - napisała na swoim Instagramie Katarzyna Dowbor.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Mocne oświadczenie Zamachowskiej. Tego się nie spodziewaliśmy
  2. Pokłóciła się z chłopakiem. W zemście zrobiła coś strasznego jego psu
  3. Makijaż dla zielonych oczu. Co uwydatni twoje piękne spojrzenie?
  4. Anna Lewandowska wspiera męża. Internauci zgotowali mu piekło
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News