Katarzyna Dowbor
Fot. YouTube / Magazyn VIVA!
Wiadomości Pikio - 4 Grudnia 2018

Największa tragedia w życiu Katarzyny Dowbor. Straciła niemal wszystko

Katarzyna Dowbor to znana i uwielbiana dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Kobieta jest twarzą polsatowskiej produkcji "Nasz nowy dom", która pomogła wielu potrzebującym rodzinom. Niestety, chociaż kobieta włącza się w pomoc innym, to sama bardzo jej potrzebuje. Stało się coś strasznego.

Katarzyna Dowbor z problemami musi zmierzać się na co dzień, bo tego wymaga od niej jej praca. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że dramaty to jej specjalność. Niestety, chociaż chętnie pomaga innym, sama znalazła się w trudnej sytuacji. Kobieta miała wypadek, w którym poniosła poważne obrażenia. Z tego powodu musiała podjąć niesamowicie ciężką decyzję - zrezygnować z dalszej kariery.

Katarzyna Dowbor - to jej koniec w programie "Nasz nowy dom"

Dziennikarka stanęła przez kolejnym dramatem. Tym razem był on wyjątkowo trudny, bowiem dotyczył jej samej. Kobieta podzieliła się swoją tragedią na Instagramie, gdzie dodała zdjęcie w ortezie. Do fotografii dodała kilka słów wyjaśniających całą sytuację. - Miałam być na planie programu "Nasz nowy dom", ale niestety z powodu kontuzji musiałam zostać w domu... - oświadczyła. Fani się załamali. Niestety, wśród osób komentujących znalazły się i takie, które powątpiewały w powagę całej sytuacji. Jeden z internautów napisał, że pewnie po prostu nadźwigała się zgrzewek z wodą i teraz ma za swoje. Katarzyna Dowbor od razu zareagowała i obaliła tę teorię. - Nie, to nie przez zgrzewki wody - odparła dziennikarka.

Idealna prowadząca

Katarzyna Dowbor jest prowadzącą, którą ciężko będzie zastąpić. Kobieta świetnie spełnia się w tej roli, bowiem na domach zna się jak mało kto. Prezenterka na przestrzeni 10 lat zmieniała swoje lokum aż siedmiokrotnie, co daje jej prawo do wypowiadania się w kwestii urządzania wnętrz czy funkcjonalności pomieszczeń. Jak sama przyznaje, jest zakupy mają charakter inwestycyjny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
- Niczego, co zarobiłam, nie zmarnotrawiłam. Pieniądze inwestowałam w kolejne mieszkania i domy. Nie roztrwaniałam ich na biżuterię czy ubrania, które za chwilę wyjdą z mody – przyznała szczerze w jednej z rozmów. Mimo świetnego przygotowania do roli, gwiazda nie zawsze jest w stanie poradzić sobie ze spoczywającym na niej ciężarze. - Jest coś, z czym nigdy się nie oswoję i co powoduje moje ogromne zmęczenie. To ogrom ludzkiego nieszczęścia, a którym się stykam. Ilość problemów ludzkich, które trzeba rozwiązać w ciągu kilku dni. Dajemy pięknie urządzony i wyposażony dom, ale napatrzymy się na tyle ludzkich dramatów, że ręce odpadają - smutno wyznała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tłumy wyjdą na ulice! PiS zabierze Polakom KEBABY, będą kosztować fortunę
  2. To musisz wiedzieć o Szczycie Klimatycznym. 5 rzeczy, które są najważniejsze
  3. Brutalnie wykorzystywał dzieci. Kościół zrobił mu coś tak obrzydliwego, że chce się wymiotować
  4. Ostra awantura między uczestniczkami Rolnik szuka żony. Tego nie widzieliście w programie!
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News