Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń

Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń Źródło: Screen/ Instagram/ @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor w nowym odcinku swojego programu "Nasz nowy dom" pomoże rodzinie, którą los skrzywdził wyjątkowo. Historia pani Ilony i jej dzieci wzrusza do łez.

Katarzyna Dowbor od lat jest gospodynią programu "Nasz nowy dom". Pomaga rodzinom, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i nie mają odpowiednich warunków mieszkaniowych niezbędnych do godnego życia. Bohaterami najnowszego odcinka programu będzie pani Ilona i jej dzieci. Tym razem nie zabraknie łez wzruszenia.

Katarzyna Dowbor pomaga rodzinie pani Ilony

Pani Ilona mieszka z piątką dzieci w Szemplinie Wielkim, wsi nieopodal Nidzicy. Rodzina żyje w starym domu na odludziu, pod lasem. Kobieta miała bardzo ciężkie życie - musiała przejść wiele lat upokorzeń i przemocy ze strony byłego męża. Jej małżeństwo było ciągnącym się przez długi czas piekłem. Ten odcinek będzie wyciskał łzy.

- Tata bił mamę. Chciałem ją bronić, ale nie miałem siły - wyznaje synek pani Ilony.

- Za każdym razem, gdy chciałam odejść, groził, że mnie zabije - dodaje kobieta.

Na szczęście Ilona znalazła w sobie siłę, by odejść od brutalnego, zagrażającego jej i dzieciom mężczyzny. Teraz stara się żyć normalnie - ucieczką od codziennych problemów jest dla niej bieganie - lecz nie jest to proste. Warunki, w których musi żyć jej rodzina, są bardzo ciężkie. W tym pomoże Ilonie ekipa "Naszego nowego domu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy dom pani Ilony. Dużo do zmiany

Stan domu pani Ilony jest tragiczny - dach jest dziurawy, a na dodatek pokryty rakotwórczym eternitem. Gdy pada, deszczówka wpada do przedsionka, który służy rodzinie za kuchnię i łazienkę. Bezpieczeństwu zagraża stary piec, który stoi na samym środku pokoju rodzinnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Ściany wyglądają, jakby miały za moment runąć, niebezpiecznie wystają z nich kable. Dom nie jest podłączony do kanalizacji, przez co znajdujące się w nim toaleta i wanna są bezużyteczne. Przed ekipą budowlaną wielkie wyzwanie. To, jak zmieni się dom, będzie można zobaczyć w najbliższych odcinkach programu. Wyemitowane zostaną w środę i czwartek - 2 i 3 października na antenie telewizji Polsat o 20:05.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: WP

Następny artykuł