Już za 2 dni Katarzyna Dowbor zmierzy się z wielkim rodzinnym dramatem

Już za 2 dni Katarzyna Dowbor zmierzy się z wielkim rodzinnym dramatem Źródło: YouTube - Polsat

Katarzyna Dowbor regularnie pomaga najbiedniejszym rodzinom w programie "Nasz nowy dom", który cieszy się wielką popularnością. Już niebawem kobietę czekają kolejne trudne zadania, będzie musiała się bowiem zmierzyć z prawdziwym dramatem.

Katarzyna Dowbor doskonale sprawdza się w roli prowadzącej popularnego programu "Nasz nowy dom", który obejrzeć można w Polsacie. Wielokrotnie musi ona pomagać najbiedniejszym rodzinom, zmagającymi się z poważnymi problemami. Dzięki interwencji gwiazdy telewizji ich warunki do życia znacznie poprawiają się, a widzowie uwielbiają oglądać rewolucje dokonywane przez znaną prezenterkę telewizyjną.

Kobieta postanowiła przypomnieć na swoim Facebooku o kolejnym odcinku, który już niebawem doczeka się swojej premiery. Wygląda na to, że może on zostać przyjęty bardzo pozytywnie przez widzów. Już teraz zapowiadają oni, że zasiądą przed telewizorami z okazji pierwszej emisji nowego odcinka. Władze telewizji Polsat z pewnością mogą liczyć na bardzo wysokie zyski.

Katarzyna Dowbor pomoże kolejnej rodzinie

Już w najbliższym odcinku programu "Nasz nowy dom" poznamy historię jednej z rodzin zamieszkałych we wsi Jastrzębna na Podlasiu. Dowiedzieliśmy się, że warunki, w jakich członkowie rodziny muszą funkcjonować, są katastrofalne. Zdecydowanie należy przyznać, że sytuacja panująca w domu pozwala stwierdzić, że Katarzyna Dowbor i ekipa remontowa z pewnością będą mieli wiele pracy, by doprowadzić mieszkanie do dobrego stanu.

W jednym z domów mieszkają 51-letnia Maria oraz jej 13-letnia córka Magda. Muszą one radzić sobie w bardzo złych warunkach, bo budynek wyposażony jest w niezwykle stary piec. Nie radzi on sobie z dokładnym ogrzewaniem wszystkich pomieszczeń, dlatego temperatura wewnątrz najczęściej jest dużo niższa od pokojowej. 

Nie jest to koniec problemów, z jakimi muszą radzić sobie kobiety. Brakuje również bieżącej wody i kanalizacji, co powoduje dodatkowe komplikacje. 51-latka i 13-latka nie mogą liczyć na żadną pomoc, bo nie pozwala im na to sytuacja finansowa, którą pogorszyła śmierć męża Marii. Wydaje się więc, że pomoc Katarzyny Dowbor jest wyjątkowo potrzebna.

Katarzyna Dowbor przeprowadzi kolejną rewolucję

Kobieta pracuje w szkolnej kuchni, a jej zarobki nie są wystarczające, by pokryć koszty remontu. Na pomoc przychodzi jej ekipa Polsatu dowodzona przez znaną reporterkę, która w krótkim czasie wpłynie na dalsze życie małej rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Premiera nowego odcinka programu odbędzie się już w czwartek o 20:05. Będzie można go obejrzeć w telewizji Polsat. Stacja będzie musiała wówczas liczyć się z tym, że wielu widzów będzie oglądało mecz Austria - Polska, lecz ci, którzy nie śledzą losów naszych piłkarzy, z pewnością chętnie przyjrzą się losom kolejnej rewolucji.

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Dramat. Mama uwielbianej aktorki Klanu przeraźliwie chora
  4. Papież Franciszek nie przyjął dymisji kardynała ukrywającego PEDOFILÓW
  5. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej

źródło: Facebook

Następny artykuł