Niepojęte, na okładce zmienili twarz Katarzyny Dowbor. Prezenterka zupełnie siebie nie przypomina

Niepojęte, na okładce zmienili twarz Katarzyny Dowbor. Prezenterka zupełnie siebie nie przypomina Źródło: youtube.com/Business & Prestige

Katarzyna Dowbor została boleśnie dotknięta pędzlem wirtualnego malarza - to kolejna ofiara wyjątkowo nieumiejętnego retuszu. Jej twarz, która ukazała się na okładce słynnej gazety, mogła zszokować niejednego fana.

Katarzyna Dowbor prowadzi program "Nasz nowy dom" w telewizji Polsat już od 2013 roku. Idealnie dostosowała się do standardów programu przez swoją empatię, ale i stanowcze dążenie do celu. Pomogła już sporej ilości rodzin, dla których remont był rozpoczęciem swojego życia na nowo.

Z tego powodu Katarzyna Dowbor jest często zapraszana do wywiadów, w których wypowiada się na temat misji, którą niesie. W 2015 roku zgłosiła się do niej redakcja "TeleTygodnia" i poprosiła o wywiad oraz sesję okładkową.  Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem, a efekty nadmiernego użycia Photoshopa są przerażające.

Katarzyna Dowbor wyretuszowana do granic

Wiadomym jest, że sesje okładkowe rządzą się swoimi prawami. Jednym z nich jest to, że wszystkie niedoskonałości i zmarszczki muszą zostać skrzętnie ukryte lub zlikwidowane. Twarz musi wręcz powalać witalnością i gładkością. Graficy niestety dają się czasem ponieść zbyt wybujałej wyobraźni.

56-letnia wówczas Katarzyna Dowbor zgodziła się na użyczenie swojego wizerunku, lecz osoby odpowiedzialne za retusz zdecydowanie przesadziły. Nie dość, że trudno określić wiek prezenterki, to jeszcze jej twarz wygląda jak zrobiona z wosku, bez śladu emocji czy naturalnych odcieni. 

Dowbor wygląda wręcz kuriozalnie - twarz bez ani jednej zmarszczki, zero kurzych łapek, wygładzony makijaż, brak piegów i co najdziwniejsze zmiana koloru włosów. Gdzie podziała się charakterystyczna rudość i urocze piegi?

Internauci: "Litości!"

Okładka nie tylko spowodowała wielki szum wśród kupujących prasę, ale także wywołała szok u internautów. Same za siebie mówią komentarze na Facebooku zamieszczone pod zdjęciem z okładką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Powiedziałabym że wygląda jednak młodziej, niż syn. - skomentowała jedna z pań.

- NIE WIERZĘ! Kto się na to zgodził? - pyta w szoku internauta.

- Z całym szacunkiem do Was kochani, ale zmieńcie grafika na takiego, który ma mniej kompleksów i wyobraźni. Bo "lekko" przegina - zwraca uwagę kolejna czytelniczka.

- Wow, pierwszy raz widzę Panią Dowbor bez rudych włosów i piegów. Retusz jak nic heh - brak rudych włosów zaobserwowała kolejna osoba.

Poniżej przedstawiamy rzeczoną okładkę i "Katarzynę Dowbor nie do poznania". 

Fot. facebook.com/teletydzien

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News