Katarzyna Dowbor Notre Dame
Screen/youtube/ Expo Mazury S.A.
Patryk Korzec - 17 Kwietnia 2019

Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu

Katarzyna Dowbor mogłaby z ekipą Polsatu wyremontować Katedrę Notre Dame? Jej syn wpadł na zaskakujący pomysł i żartuje w mediach z tragedii w Paryżu.

Katarzyna Dowbor podbiła serca milionów Polaków dzięki programowi "Nasz nowy dom". Pomaga tam szczególnie potrzebującym rodzinom, które żyją w skandalicznych warunkach. Wraz z ekipą telewizji Polsat w błyskawicznym tempie stawia całe budynki od podstaw, za co ludzie są jej dozgonnie wdzięczni. Okazuje się jednak, że może to również być świetny powód do żartów.

Syn celebrytki Maciej Dowbor zasugerował, że w ramach formatu Katarzyna Dowbor mogłaby zająć się również Katedrą Notre Dame. Kilka dni temu wybuchł w niej gigantyczny pożar, który przez wiele godzin ugasić próbowało ponad 400 strażaków. Kontrowersyjne poczucie humoru gwiazdy wywołało burzę w internecie.

Alicja Bachleda Curuś we łazachBachleda-Curuś we łzach. Ma złamane serceCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor wyremontuje Katedrę Notre Dame? Niewybredny żart jej syna

W tym tygodniu cały świat żył informacjami z Paryża. Płonął jeden z najbardziej charakterystycznych budynków tego kraju, który od lat był ikoną stolicy. Miliony z niepokojem oglądały transmisje na żywo w mediach. Ludzie gromadzili się i modlili, by uratowano choć najcenniejsze zabytki i dzieła sztuki, co na szczęście ostatecznie się udało.

Okazuje się jednak, że można też do sprawy podejść w zupełnie inny sposób. Część ludzi przekazuje datki na odbudowę, a Maciej Dowbor wprost wskazuje osobę, która się tego remontu podejmie.

- Mamo! Dasz radę! Powiedz tak! Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Znalezione w sieci. I żeby nie było. Też mi żal katedry. Więc wszystkich cwaniaków walczących o polityczna poprawność, pozdrawiam czule zawczasu - napisał na Instagramie pod zdjęciem, na którym jest Katarzyna Dowbor zastanawiająca się, czy wyremontować Katedrę Notre Dame.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata TyszkiewiczWiemy gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz. Szóste zdjęcie wbije was w foteleCzytaj dalej

Internauci nie podzielają jego poczucia humoru

Jak można się domyślić, tak kontrowersyjne poczucie humoru wywołało prawdziwą burzę w Internecie. Część fanów gwiazdy była zachwycona jego dystansem oraz pozytywnym myśleniem w obliczu tragedii, pozostali jednak byli wyraźnie zniesmaczeni całą sytuacją.

- Uwielbiam Cię, Maciek! Oczywiście, że żal kościoła, ale to budynek, odbudujemy go. Najważniejsze, że nikt nie zginął. Trzeba myśleć pozytywnie i nie tracić humoru - twierdzi internautka.

- Wałek, pędzel i do roboty. Ekipa Polsatu może wszystko - dodaje kolejna osoba.

- Są jednak granice dobrego smaku. Ten budynek stał ponad 800 lat i to nie jest dobra chwila, na głupie żarty - czytamy ostrą odpowiedź.

Fot. Instagram/Maciej Dowbor

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Kurdej-Szatan przed rolą życia ma wątpliwości. "Nie wiem, czy podołałabym temu"
  4. Adamowicz odpowiedziała Pawłowicz. Boniek: "Nokaut"
  5. Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu
  6. Wycieńczony i przerażony pies na morzu. Płynął 220 km od brzegu

paznokcie hybrydowePaznokcie hybrydowe a żelowe. Kolosalne różnice są zaskakująceCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News