Koszmar Katarzyny Dowbor. Mąż zgotował jej piekło

Koszmar Katarzyny Dowbor. Mąż zgotował jej piekło

Katarzyna Dowbor miała bardzo burzliwe życie małżeńskie. Trzykrotnie się rozwodziła. Dziennikarka opowiedziała w bardzo szczerym wywiadzie o tym, że jeden z byłych mężów zgotował jej prawdziwe piekło.

Katarzyna Dowbor już od najmłodszych lat miała swoje zdanie i nie bała się go głośno przedstawiać. Jak się później okazało, miało to wpływ na jedno z jej małżeństw. Pierwszym mężem Katarzyny Dowbor był Piotr Dowbor. Poznali się na studiach. Katarzyna poślubiła go, mając 19 lat. Owocem ich małżeństwa jest jej syn Maciej. Dziennikarka jednak szybko opuściła swoją rodzinę, goniąc za karierą. Kolejnym mężczyzną jej życia był Janusz Atlas. To właśnie lata spędzone u jego boku okazały się koszmarem jej życia.

Katarzyna Dowbor przeżyła piekło przez męża

Janusz Atlas jest dziennikarzem, to właśnie on zaszczepił w niej miłość do tego zawodu. Na początku nic nie sugerowało tego, co zgotował jej własny mąż. Katarzyna Dowbor zawsze była pewna siebie i nie bała się wyrażać swojej opinii. Jednak u boku drugiego męża diametralnie się to zmieniło. Janusz Atlas bardzo tłamsił swoją żonę. Musiała się go słuchać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Uważał się za jej pierwszego i jedynego mistrza. Póki dziennikarka godziła się na to i nie dyskutowała ze swoim mężem, ich małżeństwo bardzo dobrze się układało.

 - Układało się dobrze do czasu, kiedy słuchałam go w życiu i w zawodzie jako jedynego mistrza. Popsuło się, gdy zaczęłam mieć własne zdanie - mówiła Katarzyna Dowbor.

Wszystko ma jednak swoją granicę. Katarzyna Dowbor w pewnym momencie powiedziała nie! Jej mąż nie był zadowolony z tego, ponieważ chciał mieć nad nią kontrolę w każdym aspekcie życia. Dowbor miała tego dość i postanowiła postawić na swoim. Nie chciała być dalej tłamszona przez męża, który odbierał jej nawet prawo do posiadania własnego zdania. Ich małżeństwo rozpadł się po 7 latach. Wielu bliskich dziennikarki dziwiło się, jak mogła wytrzymać tyle lat w piekle, które zgotował jej mąż despota. Byli w szoku, że pomimo jej mocnego charakteru, dawała się tłamsić tak długo. Udało się jej jednak uwolnić i teraz byli już małżonkowie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kusiła w Klanie i Quo Vadis. Dziś jest nie do poznania
  2. Okrutna starość polskiego aktora. Został całkiem sam, jest niesamodzielny
  3. Wyklęta siostra Dody nie odpuszcza! Piosenkarka w furii
źródło: interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News