Katarzyna Dowbor ledwo to wytrzymuje. Decyzja dziecka wiele ją kosztuje

Katarzyna Dowbor ledwo to wytrzymuje. Decyzja dziecka wiele ją kosztuje

Katarzyna Dowbor, znana i powszechnie lubiana dziennikarka, pomaga ubogim rodzinom w remoncie ich domów. Program Polsatu otworzył przed prezenterką nowe drzwi kariery, choć ona sama poważnie myśli już o emeryturze. Intensywną pracę i skupienie na rodzinie przerwało teraz niełatwe wydarzenie z jej życia. Chodzi o córkę Dowbor.

Katarzyna Dowbor ma powody do zmartwień. Córka dziennikarki Marysia podjęła bardzo ważną decyzję, która będzie miała wpływ na całą rodzinę. Otóż dziewiętnastolatka, która właśnie zdała egzamin dojrzałości, wybrała studia... w Wielkiej Brytanii. Dla matki jest to z pewnością powód do dumy, jednak związana bardzo z córką Dowbor bardziej się martwi niż cieszy. Skąd taka decyzja Marii?

Katarzyna Dowbor i decyzja jej córki. Jak zareagowała dziennikarka?

Maria - córka Katarzyny, zawsze była pilną uczennicą. Skończyła renomowane liceum, a o chęci studiowania za granicą podobno wspominała wielokrotnie. Papiery, które złożyła do kilku prestiżowych szkół zostały natychmiast przyjęte. Zdolna Maria Baczyńska wybrała jednak uczelnię oddaloną od Londynu - w cichym i spokojnym miasteczku. Warunki, które tam będzie miała z pewnością będą sprzyjać pilnej nauce. Mimo wszystko, to wciąż trudna do zaakceptowania decyzja dla matki. Katarzyna Dowbor jeszcze kilka lat temu drżała ze strachu, gdy Maria zaczęła chorować. Częste omdlenia w szkole wkrótce okazały się problemami z poziomem cukru we krwi. Chociaż stan zdrowia dziewczyny jest dobry, to cały czas musi przyjmować leki i pilnować diety. Myśl o samopoczuciu córki z pewnością będzie najważniejsza przez kilka najbliższych miesięcy dla popularnej dziennikarki. Maria - córka Dowbor i redaktora naczelnego "Polityki" Jerzego Baczyńskiego nie musi się bać o finansowanie jej studiów i brak wsparcia ze strony rodziny. Katarzyna Dowbor postanowiła, że przez kilka pierwszych tygodni będzie towarzyszyła córce w Wielkiej Brytanii. Czy stroskana mama będzie w stanie wrócić do Polski sama?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka zmarłego Millera nie wytrzymała fali krytyki. Musiała to zakończyć
  2. 11-letnia córka Kaczyńskiej masakruje hejtera. "Ojca ci wypuścili z pierdla?"
  3. Małgorzata Foremniak czuję się winna trudnego dzieciństwa córki. Smutne
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News