To złamie serce Katarzyny Dowbor? Jej syn ujawnił szokującą prawdę o ich relacji

To złamie serce Katarzyny Dowbor? Jej syn ujawnił szokującą prawdę o ich relacji

Katarzyna Dowbor od lat towarzyszy telewidzom i pomimo upływu lat znajduje dla siebie miejsce w kolejnych programach. Wielu jej fanów nie wie jednak jak burzliwe życie stoi za wielkim sukcesem medialnym ich idolki. Prawdę o prezenterce zdradził jej syn.

Katarzyna Dowbor ma na koncie wiele przeżyć, które być może chciałaby zostawić już za sobą. Szczególnie w młodości dziennikarka podjęła wiele dyskusyjnych decyzji. O najtrudniejszej z nich opowiedział niedawno Maciej Dowbor. Syn znanej prezenterki opowiedział historię swojego dzieciństwa. W bardzo dużym stopniu było ono skomplikowane właśnie ze względu na postawę jego matki.

Katarzyna Dowbor zostawiła rodzinę

Maciej Dowbor nie miał łatwego dzieciństwa. Już w wieku trzech lat jego rodzice podjęli decyzję o rozstaniu, czego skutkiem był wyjazd Katarzyny Dowbor z rodzinnego Torunia. Jej syn został pod opieką ojca, a bardzo dużą rolę w jego wychowaniu odegrali dziadkowie. Po latach przyznał, że z czasem zdążył się pogodzić z zachowaniem swojej matki. - W pewnym sensie ją rozumiałem: miała 19 lat, gdy się urodziłem. Gdy jest się tak młodym, popełnia się błędy - wyznał. Ojciec Macieja Dowbora zaczął na nowo układać sobie życie. Udało mu się założyć rodzinę, a syn Katarzyny Dowbor wychowywał się wśród nowego rodzeństwa. - Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra - opowiadał prezenter. Następnie los pokierował go do Niemiec, gdzie udał się po tym, jak jego ojciec otrzymał propozycję współpracy. Przez większość pobytu czuł się bardzo wyalienowany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pod koniec szkoły młody Dowbor podjął decyzję o powrocie do Polski. Przyjechał do Warszawy, gdzie zamieszkał z matką, która powoli ale zdecydowanie wprowadzała go w świat show-biznesu. Pomimo wielu chwil spędzonych wspólnie przez kolejne lata, nie było jednak okazji do bardzo szczerej rozmowy pomiędzy matką a synem. - Wiem, że mama chciała opowiedzieć mi jak było, czemu wtedy wyjechała z Torunia. Ale takiej naprawdę szczerej rozmowy nie przeprowadziliśmy. Dziś chyba nie mam już tej potrzeby - zwierzył się. Dopiero po latach od wyjazdu za zachodnią granicę Maciejowi Dowborowi udało się odnaleźć swoje miejsce w świecie. Jak przyznał, wcześniej był młodzieńcem o wielu pomysłach na siebie, ale żaden z nich nie był dobry. Wydaje się, że to co najgorsze jest już za nim. Osiągnął przecież sukces w życiu zawodowym, a prywatnie radzi sobie tak samo dobrze. Od czterech lat jest mężem Joanny Koroniewskiej, z którą ma dwójkę dzieci.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Robert Janowski nominowany do wspaniałej nagrody! Fani są głęboko wzruszeni 
  2. Onieśmielona Kaczyńska aż spuściła wzrok! Co tak zawstydziło wielokrotną rozwódkę? 
  3. Gwiazda Na wspólnej ośmieszyła się przed fanami. Internet turla się ze śmiechu 
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News