Piorunująca reakcja Katarzyny Dowbor ws. emerytury, która jej się należy. Ogromne zaskoczenie

Piorunująca reakcja Katarzyny Dowbor ws. emerytury, która jej się należy. Ogromne zaskoczenie Źródło: Screen/youtube/ Expo Mazury S.A.

Katarzyna Dowbor w końcu przerwała ciszę i głośno skomentowała kwestię swojej emerytury. Piorunująca reakcja celebrytki zaskoczyła wszystkich.

Katarzyna Dowbor od lat kojarzona jest przede wszystkim z formatem "Nasz nowy dom", którego jest prowadzącą. Dzięki niemu może pomagać rodzicom w potrzebie oraz wciąż nie schodzi z okładek magazynów. Często bywa na salonach i chętnie opowiada przed kamerami o swoim życiu, niedawno w mediach jednak pojawiła się zaskakująca informacja na jej temat. 

Zgodnie z wiadomościami publikowanymi przez tabloidy, gwiazda telewizji Polsat miała być oburzona stawką emerytalną, którą wyliczył jej ZUS. Katarzyna Dowbor długo nie komentowała tych doniesień, w końcu jednak zabrała głos i powiedziała wszystko. Jej piorunująca reakcja oraz zaskakująca decyzja wbiły wszystkich fanów w ziemię. Tego z pewnością nikt się nie spodziewał. 

Katarzyna Dowbor skomentowała sprawę swojej emerytury. Zaskakująca decyzja

Dopiero co media rozpisywały się o testamencie celebrytki, a już wszyscy byli w szoku, gdy rzekomo ZUS miał jej zaproponować głodową emeryturę. Teraz jednak do sprawy odnieść się postanowiła ostro Katarzyna Dowbor, kategorycznie zaprzeczając wszelkim doniesieniom. 

-  Ostatnio przeczytałam gdzieś, że skarżę się na wysokość emerytury. A ja nawet papierów nie złożyłam. Jak człowiek pracuje, to nie zastanawia się nad emeryturą - stwierdziła. 

Wiadomość, że gwiazda telewizji Polsat nie wybiera się na emeryturę, z pewnością była szokiem dla wszystkich jej fanów. Na tym jednak seria zaskakujących wyznań się nie zakończyła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda Polsatu nie czuje się emerytką i wciąż cieszy się pełnią życia

W dalszej części Katarzyna Dowbor otwarcie przyznała, że nie zastanawia się nad emeryturą i tym, co będzie dalej. 

- Nie, bo nie czuję, że mam 60 lat. Może dlatego, że pracuję z młodym zespołem? Żartujemy sobie, śmiejemy się, lubimy się. Jest świetna atmosfera, w dodatku robimy coś dobrego. Ale mam świadomość swojego wieku, mało tego - widzę same plusy tego stanu rzeczy - stwierdziła z przekonaniem. 

Wymieniła wszystkie zalety swojego wieku, sugerując, że to najlepszy okres jej życia. 

- W moim wieku niczego już nie muszę. Mogę, ale nie muszę. Nie muszę więc nikomu się podobać, do nikogo przymilać, walczyć o pozycję zawodową, bo już dawno ją wywalczyłam. A najważniejsze, że mam fajny mózg - pokreśliła. 

Wygląda na to, że gwiazda zupełnie nie przejmuje się wiekiem i ma zamiar pomagać potrzebującym, dopóki zdrowie jej na to pozwoli. Nie przeszkodzi jej w tym nawet niska stawka emerytalna. 

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Pomponik

Następny artykuł