Katarzyna Dowbor jest załamana. Media właśnie podały wstrząsającą wiadomość

Katarzyna Dowbor jest załamana. Media właśnie podały wstrząsającą wiadomość Źródło: youtube.com Kocham Polskę

Katarzyna Dowbor jest załamana. Najnowsze doniesienia, które pojawiły się w mediach, są naprawdę szokujące. Wszystko przez pożar, który zaskoczył uczestniczkę programu "Nasz nowy dom". Przyczyny wybuchu ognia są wstrząsające. Nie można mówić o nieszczęśliwym wypadku. Sprawą zainteresowały się organy ścigania.

Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona tragedią, która spotkała jedną z uczestniczek programu "Nasz nowy dom". Dom, który dziennikarka wyremontowała w porozumieniu ze swoją ekipą, został doszczętnie spalony. Rodzina, która w nim mieszkała, została bez dachu nad głową. Sytuacja jest bardzo poważna.

Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona tym, co spotkało jedną z uczestniczek programu "Nasz nowy dom"

Pani Beata z Antonina w województwie podlaskim była jedną z uczestniczek programu "Nasz nowy dom". Historia jej życia sprawiła, że wzruszona Katarzyna Dowbor nie mogła odmówić pomocy. Bohaterka show jest matką dwójki dzieci. Kilka lat temu rozwiodła się z mężem, który zaniedbywał rodzinę. Ich sytuacja była naprawdę dramatyczna. Mężczyzna nie płacił rachunków, nie spłacał rat zaciągniętego kredytu i bywał agresywny wobec domowników. Nie stronił także od alkoholu, co skutkowało licznymi awanturami. Pani Beata nie mogła pozwolić na to, żeby jej synowie wychowywali się w takich warunkach. Katarzyna Dowbor była zauroczona siłą i dobrym sercem kobiety. Chwaliła także kulturalne zachowanie i szczerość nastoletnich chłopców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Pani Beata to bardzo urocza i ciepła osoba, jej synowie są bardzo dobrze wychowani. Pamiętam jacy byli szczęśliwi, gdy wchodzili do nowego domu - mówiła dziennikarka w rozmowie z mediami.

Dom, który został wyremontowany przez ekipę programu, był zachwycający. Po wielu ciężkich latach rodzina w końcu mogła cieszyć się doskonałymi warunkami do życia. Ten dar szczególnie docenili chłopcy, którzy zyskali przestrzeń do nauki i rozwijania własnych zainteresowań. Niestety, ich szczęście nie trwało zbyt długo. Posiadłość należąca do rodziny spłonęła w miniony weekend. Pani Beata i jej synowie przebywali wówczas poza domem. Niestety, pożaru nie przeżył ich ukochany kot. Przyczyną pojawienia się ognia było celowe podpalenie. Mężczyzna podejrzewany o ten straszny czyn został pojmany przez organy ścigania i usłyszał zarzut zniszczenia mienia znacznej wartości. Przyznał się do winy.

- Szczęście w nieszczęściu, że nie było ich w domu w czasie pożaru. Nie rozumiem, jak można być tak podłym i podpalić komuś dom. Chciałabym, żebyśmy mogli zrobić dla tej rodziny coś jeszcze raz - mówiła Katarzyna Dowbor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Fani disco polo w żałobie. Śmierć uderzyła nagle, największa strata

3. Odkryli genialny sposób na komary. Dzięki niemu jesteśmy dla nich niemal niewidzialni

Mężczyzna, który podpalił dom pani Beaty i jej synów, jest osobą znaną pokrzywdzonym. Kobieta uznawała go za przyjaciela. Podejrzany odwiedzał ich, by pomagać w drobnych, przydomowych pracach. Nie wiadomo, co popchnęło go tak strasznego czynu. Władze pobliskiego miasta nie pozostały obojętne na los pogorzelców. Burmistrz Ciechanowca zainicjował zbiórkę, której celem jest zebranie środków finansowych na odbudowanie spalonego domu. Pieniądze można przelewać na specjalne konto. Pod postem opublikowanym przez gminę nie brakuje komentarzy internautów, którzy są wzburzeni tym, co spotkało rodzinę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Zamówił przystawkę i dwa zestawy obiadowe z napojami na Mazurach. Gdy zobaczył rachunek, od razu zrobił zdjęcie, znalazł raj na ziemi
  4. Polski samolot runął na ziemię. Ojciec jednej z ofiar przerwał milczenie, tragiczne doniesienia
  5. Sprawa właśnie wyszła na jaw. Odebrano pieniądze dla emerytów
  6. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne
  7. Szykuje się ogromna pomoc dla nawet 650 tys. rodzin. Wiele z nich czekało całe życie na podobne wsparcie
  8. Katarzyna Dowbor jest załamana. Media właśnie podały wstrząsającą wiadomość
  9. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  10. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News