Katarzyna Dowbor ma naprawdę zaskakujące wykształcenie
TRICOLORS East News
Agata Jaroszewska - 22 Kwietnia 2020

Zaskakujące, kim jest z wykształcenia Katarzyna Dowbor. Niewiarygodne, mało kto by podejrzewał

Katarzyna Dowbor znana jest z prowadzenia wielu popularnych programów telewizyjnych, jednak jej wykształcenie nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. To naprawdę spore zaskoczenie i mało kto się spodziewa, że popularna prezenterka ukończyła tak niepopularny kierunek. Dziś znana dziennikarka najbardziej potrzebujące rodziny i remontuje ich domy. Warunki, w których żyje wiele rodzin z dziećmi nie raz już spowodowały, że w oczach Katarzyny Dowbor pojawiły się łzy. Przeprowadzane przez nią metamorfozy zapierają dech w piersi.

Katarzyna Dowbor niedługo po studiach związała się z Telewizją Polską, nie był to jednak najbardziej oczywisty wybór ścieżki kariery. Młoda kobieta odniosła sukces i pojawiła się w wielu produkcjach, a obecnie jest jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy małego ekranu.

Lek na koronawirusaCzy tani i powszechny lek leczy koronawirusa w 48 godzin? Jest właśnie testowany, a jego skuteczność potwierdzają naukowcyCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor ukończyła pedagogikę ze specjalnością seksuologia

Katarzyna Dowbor wiele razy zabierała głos w sprawach dotyczących życia seksualnego Polaków oraz kierowała do nich wiele ważnych słów związanych z tym tematem. Głośnym echem odbiły się jej słowa, kiedy skomentowała w wywiadzie dla stan edukacji seksualnej w Polsce.

- Kiedy słyszę: a po co z dziećmi o tym rozmawiać? Odpowiadam: a skąd się biorą dzieci? Z kapusty? (…) Państwo marzy, żeby ich było tak dużo, a rozmawiać o tym, skąd się biorą, już nie chce - usłyszeć możemy od gwiazdy. Nie ukrywa, że te sprawy zawsze były dla niej bardzo istotne i uważa, że ludzkie ciało nie powinno być żadnym tabu. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim, a kierunek wybrany przez gwiazdę może teraz nie jest zaskoczeniem, ale kiedyś mógł szokować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wakacje w tym roku to wielka niewiadomaWyjazdy na wakacje będą jednak możliwe? Minister Szumowski wydał oświadczenieCzytaj dalej

Praca niezwiązana w wykształceniem

Wydawać by się mogło, że do stacji takiej jak Telewizja Polska trafiają sami najlepsi studenci kierunku dziennikarskiego. Przykład Katarzyny Dowbor jest świetnym przykładem, że jeśli czegoś bardzo się chce, to można to osiągnąć i nie wolno przestać próbować. Mimo że ukończyła pedagogikę ze specjalnością seksuologia, a więc jest seksuologiem niesamowicie odnalazła się przed kamerami i zaskarbiła serca wszystkich widzów. Podobna historia dotyczy innej znanej prezenterki, Ewy Wachowicz, która niedawno przypomniała o swojej młodości, kiedy to zdobywała tytuł Miss Polonia, a koniec końców także wylądowała w telewizji i dziś gotuje razem z widzami.

Dzisiaj grzeje:

1. Ujawniono, kiedy możemy liczyć na drugi etap zniesienia ograniczeń. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem nastąpi wkrótce

2. Minister zdrowia powiedział, co może nas czekać do zimy. Czarny scenariusz

Katarzyna Dowbor nie pozostaje obojętna na krzywdę innych

W swoim programie "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor przemierza kraj i pomaga w remoncie zrozpaczonym rodzinom żyjącym w tragicznych, często niebezpiecznych, warunkach. Prezenterka nie może przejść obojętnie obok krzywdy niewinnych ludzi i chętnie im pomaga.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W szpitalach zaczyna brakować sprzętu. "Przyjmiemy każdą ilość środków ochrony indywidualnej"
  2. Wspaniała wiadomość ogarnęła wszystkich. Uwielbiany mistrz świata pokonał COVID-19
  3. Andrzej Duda kupił sobie nową willę. Cena powala, wiadomo skąd wziął pieniądze
  4. Czekają nas podwyżki. Nadchodzi nowy podatek
  5. Młodzież go uwielbiała. Nie żyje, popełnił samobójstwo
  6. Nie pomyl się. Sok z kiszonej, a nie kwaszonej kapusty pomaga wszystkim kobietom w ważnych sprawach

Natalia KukulskaNatalia Kukulska pokazała zdjęcia z 1997 roku. Szczęka opada, uwagę zwraca jeden szczegółCzytaj dalej

Źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News