Do sieci trafiły zdjęcia zza kulis programu Katarzyny Dowbor. Widzowie nie mieli pojęcia, co tam naprawdę się dzieje

Do sieci trafiły zdjęcia zza kulis programu Katarzyny Dowbor. Widzowie nie mieli pojęcia, co tam naprawdę się dzieje Źródło: instagram/katarzyna_dowbor_official/

Katarzyna Dowbor, choć chętnie udziela się w mediach społecznościowych, niewiele pokazuje zza kulis swojego programu. To, co dzieje się poza kamerami było dotychczas owiane tajemnicą i jedynie raz na jakiś czas otrzymywaliśmy niewielkie smaczki na ten temat. Teraz cała prawda wyszła na jaw i internauci mogli poznać swój ulubiony program od kuchni.

Katarzyna Dowbor zawsze wyjątkowo niechętnie zdradzała szczegóły dotyczące show, które prowadzi, teraz jednak produkcja programu "Nasz nowy dom" zdradziła, jak wygląda jego świat za kulisami. Do tej pory wszyscy byli przekonani, że cała ekipa pracująca nie tylko nad remontem, ale i montażem materiału, dogaduje się ze sobą naprawdę świetnie, o czym niejednokrotnie mogliśmy się przekonać. Nikt jednak nie podejrzewał, że najwięcej dzieje się wtedy, gdy zupełnie nikt nie widzi. 

Katarzyna Dowbor o tym nie mówiła 

Na oficjalnym Instagramie programu "Nasz nowy dom" pojawiła się cała masa zdjęć, które pokazują, co podczas wakacji robi ekipa, zaangażowana w produkcję. Dla większości ludzi okres letni to czas wypoczynku od pracy i zmartwień. Jak się jednak okazuje, nie dla nich. Budowlańcy, architekci oraz prowadząca pracują w pocie czoła przez całe wakacje, choć z pewnością każdy z nich chciałby podobnie jak reszta społeczeństwa, położyć się na leżaku i oddać się upragnionym wakacjom. Nikt nie miał do tej pory pojęcia, jak bardzo poświęcają się dla produkcji. 

Ekipa jednak nie zwalnia tempa i wciąż odmienia życia kolejnych rodzin, co będziemy mieli możliwość zobaczyć na antenie telewizji Polsat już jesienią tego roku. Dzięki zamieszczonym w sieci zdjęciom możemy dowiedzieć się, że udaje im się znaleźć te kilka chwil wytchnienia, które podczas największych upałów, są dla nich prawdziwym zbawieniem. Co więcej, ci, którzy bacznie śledzą każdy sezon programu wiedzą, że za każdym razem budowlańcy mogą liczyć na wsparcie sąsiadów rodziny, której wówczas chętnie pomagają. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dobry humor to podstawa 

Jak mogliśmy zauważyć, mimo ogromu ciężkiej pracy i zapewne licznych problemów, dobry humor nie opuszcza pracowników budowy. Choć chwilami bywa naprawdę ciężko, uśmiech nie schodzi z ich twarzy co sprawia, że praca jest o wiele przyjemniejsza. Ponadto, nie dają się ponieść zmęczeniu i za każdym razem wyrażają ogromne chęci do pracy i przede wszystkim niesienia pomocy kolejnej rodzinie. Te fakty na pewno sprawią, że wielu widzów będzie oglądać teraz produkcję z zupełnie nowej perspektywy. 

instagram/nasznowydom/

instagram/nasznowydom/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Już 125 osób nie żyje. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków, tego apelu nie można lekceważyć
  4. Piękniejszej sukni ślubnej nie miała żadna polska gwiazda. Katarzyna Skrzynecka wyglądała jak księżna (FOTO)
  5. Tak wyglądają luksusowe wakacje Marty Kaczyńskiej. Mało kogo stać na tego typu szaleństwa (ZDJĘCIA)
  6. Żona Marcina Mroczka jest nieskończenie piękna. Gwiazdor też się "odstroił", ale fani byli bezlitośni
     
     

Źródło: instagram 

Następny artykuł