Trudno oderwać wzrok. Wyciekło zdjęcie Dowbor z czasów, kiedy miała 20 lat, ale petarda

Trudno oderwać wzrok. Wyciekło zdjęcie Dowbor z czasów, kiedy miała 20 lat, ale petarda Źródło: TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor zajmuje się dziennikarstwem już od wielu lat, jest prawdziwą weteranką w polskiej telewizji. Osiągnęła w życiu wiele sukcesów i chodź przechodziła przez trudne chwile, wielu Polaków ją kojarzy. Nie wszyscy jednak wiedzieli, jak wyglądała, zanim zrobiła wielką karierę. Do sieci wyciekło zdjęcie, jak dziennikarka miała 20 lat.

Katarzyna Dowbor ma już 61 lat, ale mimo to trzyma się świetnie. Jest mamą dwójki dzieci, a jej syn robi również karierę w show-biznesie. Teraz przeżywa drugą młodość, gdy może pomagać w zajmowaniu się swoimi wnukami i spotykać z córką, która wyjechała na studia za granicą. Okazuje się, że od zawsze trzymała dobrą formę.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się archiwalnym zdjęciem sprzed 40 lat

Sympatię Katarzyna Dowbor zaskarbiła sobie dzięki prowadzeniu programu "Nasz nowy dom", w którym pomaga rodzinom w trudnych sytuacjach, które muszą żyć w skandalicznych warunkach. Ostatnio pojawiła się w mediach społecznościowych syna, który prowadzi relację "Domówka u Dowborów". Zdecydowała się dorzucić coś od siebie.

Aby uatrakcyjnić relację i przy okazji pomóc synowi, zaczęła szukać swoich zdjęć archiwalnych. Udało jej się znaleźć fotografię, jak wygląda za młodu. Okazało się, że stara fotografia, wykonana oczywiście aparatem analogowym, pochodzi aż z 1979 roku. Wtedy też dziennikarka miała jedynie 20 lat. Takiego zdjęcia fani jeszcze nie widzieli.

Katarzyna Dowbor jako 20-latka. Wiele się nie zmieniła

- Przed dzisiejszą domówką u Joanny Koronowskiej i Macieja Dowbora szukałam w starym albumie zdjęć Maćka, by dać mu je oczywiście w prezencie. I trafiłam na taką perełkę - moje zdjęcie z mamą. 1979 rok. Miałam wtedy 20 lat. Taka była wtedy moda! Nic się nie zmieniłam, prawda? - pisała dziennikarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani byli zachwyceni. Wiele z nich od razu rozpoznało na zdjęciu Katarzynę Dowbor, chwalili ją za to, że mimo lat się nie zmieniła. Dużo fanek zaznaczyło także, że upływ lat jest dla niej wyjątkowo korzystny, bo poza fryzurą większe zmiany nie zaszły.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW właśnie wydało ostrzeżenia dla połowy kraju. Pilne alarmy, jest zagrożenie dla zdrowia i życia
2. 30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

- Kobieta jak wino, im starsza tym lepsza... oj przepraszam piękniejsza. Takie zdjęcie to perełka - pisała fanka.

- Ale piękna młoda Kasia. Choć teraz tez piękna - czytamy dalej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ratownicy wiedzieli, jak wielka fala porywa sportowca. Odnaleziono jego ciało
  2. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  3. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło prawdę. Policjantki zatrzymały go za brak maseczki, skandaliczne, czego się dopuściły
  4. Tragiczne informacje obiegły media, rodzina królewska pogrążyła się w żałobie. Prawda okazała się zupełnie inna?
  5. Mieli wyrzucić stare prześcieradła po zmarłej babci. Gdy zobaczyli, co leży między nimi, złapali się za głowy
  6. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News