Katarzyna Dowbor nie mogła inaczej
Instagram.com katarzyna_dowbor_official
Monika Majko - 16 Września 2020

Wyrazy współczucia docierają ze wszystkich stron, łzy napływają do oczu. Katarzyna Dowbor nie mogła postąpić inaczej

Katarzyna Dowbor nie miała wyjścia, sytuacja była wyjątkowo trudna, ciężko powstrzymać łzy. Ze wszystkich stron napływają wyrazy współczucia, internauci pozostawili wzruszone komentarze w mediach społecznościowych.

Katarzyna Dowbor od lat odmienia losy polskich rodzin, które znalazły się w trudnych sytuacjach. Tym razem dziennikarka nie mogła postąpić inaczej. Fani nie mogli powstrzymać łez wzruszenia, zewsząd napływają wyrazy głębokiego współczucia.

Katarzyna Dowbor nie mogła postąpić inaczej

W sieci pojawiła się zapowiedź kolejnego odcinka programu "Nasz nowy dom" w którym Katarzyna Dowbor, razem z profesjonalną ekipą remontową, odmienia losy polskich rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Na antenie Polsatu aktualnie emitowany jest 15. sezon uwielbianego przez Polaków show. Tym razem dziennikarka odwiedziła rodzinę mieszkającą w miejscowości Rożnów w województwie małopolskim. Kiedy zobaczyła, w jakich warunkach żyją, nie mogła postąpić inaczej.

Polsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejPolsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejCzytaj dalej

W stuletnim domu mieszka pani Joanna, która samotnie wychowuje 8-letniego syna, Kajetana. Chłopiec ma zdiagnozowaną nadpobudliwość i nerwicę lękową, wymaga specjalnej opieki i pozostaje pod nadzorem specjalistów. Kobieta dodatkowo opiekuje się swoją schorowaną mamą. Mama chłopca w przeszłości pracowała jako ratownik wodny, jednak straciła pracę. Rodzina mieszka w tragicznych warunkach, instalacja elektryczna w domu grozi pożarem, nie stać ich jednak na remont mieszkania.

- Najbardziej się boje w tym domu tego, że się zawali - wyznał 8-letni Kajetan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Z pomocą przyszła im Katarzyna Dowbor i jej ekipa budowlana, która w 5 dni całkowicie odmieniła stuletni dom w Rożnowie. Internauci byli niezwykle poruszeni historią rodziny z Rożnowa. Pod zwiastunem odcinka pojawiło się wiele komentarzy z wyrazami współczucia.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki

- Bardzo współczuję tej cudownej rodzince i pozdrawiam ich z całego serca! Mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedziecie. Na pewno życie Kajtka i jego dzielnej mamy się odmieni - skomentowała jedna z fanek programu "Nasz nowy dom".

Najlepsze newsy dnia:

  1. 70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazany
  2. Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeń
  3. Wszyscy trzymali kciuki, Tomasz Stockinger właśnie oświadczył. Nie mógł dłużej ukrywać prawdy
  4. Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?
  5. Tragiczne informacje o śmierci aktorki obiegły media. Ciało znaleziono w domu, miała dopiero 36 lat
  6. Tylko łyżka, nie mniej ni więcej i wyjdą najlepsze pod słońcem kotlety mielone

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News