Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat. Jej uroda nie mieści się w żadnej skali, zdjęcia są wprost onieśmielające

Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat. Jej uroda nie mieści się w żadnej skali, zdjęcia są wprost onieśmielające Źródło: instagram.com katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor podzieliła się z fanami niesamowitą nowiną. Jej córka skończyła już 21 lat. Z tej okazji dziennikarka postanowiła opublikować w mediach zdjęcie ukochanej pociechy. Marysia wyrosła na niewiarygodnie piękną kobietę, fanom aż zaparło dech w piersiach. Błyskawicznie posypały się komentarze.

Choć Katarzyna Dowbor nie ma obaw przed mówieniem o swoim życiu prywatnym oraz najbliższych, nie robi tego nad wyraz często, starając się również przy tym nie zdradzać zbyt wielu osobistych szczegółów. Fani doceniają otwartość swojej ulubienicy, dlatego gdy tylko mają ku temu okazję zasypują ją komplementami. Nie inaczej było i tym razem, ale fala miłych słów zalała kogoś zupełnie innego - córkę Dowbor, która jak zdradziła sama gwiazda, właśnie skończyła 21 lat. 

Dumna Katarzyna Dowbor chwali się swoją piękną córką. Marysia skończyła już 21 lat 

14 maja był wyjątkowym dniem w życiu Dowborów. Wszystko za sprawą urodzin Marysi, młodszej córki dziennikarki, będącej owocem jej drugiego małżeństwa z dziennikarzem prasowym, Jerzym Baczyńskim. Dziewczyna, choć wypada raczej nazywać ją już kobietą, przyszła na świat w 1999 roku, a w miniony czwartek świętowała swoje 21. urodziny. Katarzyna Dowbor nie mogła oczywiście odmówić sobie pochwalenia się tak cudowną nowiną swoim obserwatorom. Na Instagramie opublikowała aż dwa zdjęcia z córką, które opatrzyła poruszającym opisem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dziś szczególny dzień. Moja córka Marysia kończy 21 lat! Ale wyrosła! Kocham Cię! - napisała rozanielona Katarzyna Dowbor. 

Fani oniemieli 

Obserwatorzy gwiazdy Polsatu nie mogli wyjść z podziwu, na jak pełną wdzięku kobietę wyrosła jej córka. Błyskawicznie ruszyli do komentowania, zasypując Marysię nie tylko urodzinowymi życzeniami, ale i komplementami. Niektórzy zwrócili również uwagę, że Katarzyna i 21-latka wyglądają raczej jak siostry, a nie mama z córką. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor najlepszych seriali z TVP, TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne informacje

2. Uwielbiany muzyk miał wypadek. Niestety, nie żyje. Fani są załamani

- Wszystkiego najlepszego dla Marysi - życzy fanka. 

- Piękne kobietki. Wszystkiego dobrego dla córki - dodaje kolejna. 

- Wyglądacie jak siostry  - zauważa internautka. 

- Piękna mama i piękna córka- zachwala obserwatorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poprzez grę namawiał do samobójstw. 24-latek w rękach policji
  2. Znany gwiazdor przeszedł wielką metamorfozę. "Mógł nie dożyć czterdziestki", a teraz wygląda szałowo (FOTO)
  3. Rząd wprowadził zmiany w ostatniej chwili. Ważne zmiany obowiązują już od dzisiaj
  4. Niewyobrażalna tragedia, znaleziono dwa ciała. Policja już jest na miejscu
  5. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News