Katarzyna Dowbor spisała testament, podjęła ostateczną decyzję w sprawie przyszłości. Jej słowa wprawiają w osłupienie

Katarzyna Dowbor spisała testament, podjęła ostateczną decyzję w sprawie przyszłości. Jej słowa wprawiają w osłupienie Źródło: yt.com

Katarzyna Dowbor mogła tą decyzją zmrozić serca wielu swoim fanom. Znana prezenterka poinformowała właśnie, że spisała testament. Wśród fanów gwiazdy Polsatu od razu podniosły się pytania o jej zdrowie.

Katarzyna Dowbor nie zamierza ukrywać, że mijający czas nie gra na jej korzyść. Jedna z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę i nie inaczej jest i tym razem. Dlatego też postanowiła już zadbać o przyszłość swoich najbliższych, a konkretnie o to, co stanie się po jej śmierci.

Katarzyna Dowbor spisała testament

W programie "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor musi mierzyć się z wieloma ludzkimi dramatami. Nie raz zdarza jej się spotkać potrzebujące starsze osoby, które zostały albo zostały zapomniane przez swoje dzieci, albo są dla nich olbrzymim ciężarem. Jak sama podkreśla, jej priorytetem jest uniknięcie takiej sytuacji w swoim życiu.

Biorąc sprawy w swoje ręce postanowiła więc spisać swój testament. Poszła jednak o krok dalej i zaplanowała już co stanie się w momencie, kiedy nie będzie w stanie sama funkcjonować. Okazało się, że już od dawna nosi się z zamiarem stworzenia z przyjaciółmi domu spokojnej starości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wybudujemy jeden wspólny dom. Chcielibyśmy razem spędzić ten czas, kiedy możemy więcej i mamy więcej możliwości, bo już nie pracujemy. Wspólnie robić to, co lubiliśmy, co zawsze nas interesowało - prezenterka wyjawiła w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco.

Katarzyna Dowbor wyjaśnia jednocześnie, że nie ma zamiaru rozpaczać nad swoim losem. Wizja wspólnego życia napawa ją optymizmem, który będzie chciała przelać na resztę przyszłych współdomowników. 

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret

2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

- Nie chcę być ciężarem dla dzieci, bo one będą chciały żyć swoim życiem, a jednocześnie nie być samemu w domu. Jestem zachwycona tym pomysłem i jestem pewna, że uda mi się go zrealizować - dodała Katarzyna Dowbor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News