Katarzyna Dowbor zostanie babcią?! "BOCIAN już prawie puka do drzwi"

Katarzyna Dowbor zostanie babcią?! "BOCIAN już prawie puka do drzwi" Źródło: Instagram/Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor jest już babcią. Jej syn Maciej Dowbor i jego małżonka doczekali się dwóch uroczych córek. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, które sugerują, że synowa gwiazdy programu "Nasz nowy dom" spodziewa się kolejnego dziecka. Jej ostatni wpis na Instagramie wzbudził ogromne emocje.

Katarzyna Dowbor doczekała się już dwóch uroczych wnuczek. Jej syn Maciej Dowbor i jego żona Joanna Koroniewska są szczęśliwymi rodzicami rocznej Helenki i 8-letniej Janinki. W ostatnim czasie media zaczęły spekulować na temat kolejnej ciąży aktorki znanej między innymi z serialu "M jak Miłość".

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska chętnie pokazują się publicznie i publikują w mediach społecznościowych bardzo dużo wspólnych zdjęć. Wyglądają na bardzo szczęśliwą parę, która - mimo długiego stażu małżeńskiego - wciąż darzy się gorącym uczuciem. Ostatnio pojawiły się przypuszczenia, że Koroniewska już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą, a Katarzyna Dowbor będzie mogła cieszyć się kolejnym wnukiem lub wnuczką.

Katarzyna Dowbor po raz kolejny zostanie babcią? "Bocian już prawie puka do drzwi"

Joanna Koroniewska jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka zapowiedziała, że zamierza rozwijać swoją karierę zawodową. Pojawiły się jednak przypuszczenia, że będzie musiała nieco zweryfikować swoje plany z uwagi na kolejną ciążę. 

W sieci pojawił się ostatnio intrygujący wpis synowej Katarzyny Dowbor:

- No cóż. Dostałam właśnie cynk, że u mnie na wsi BOCIAN już prawie puka do drzwi I PODOBNO tym razem to CHŁOPAK - rzekome marzenie @maciej_dowbor - napisała aktorka na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Joanna Koroniewska komentuje doniesienia o kolejnej ciąży

Jak się jednak okazało, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w najbliższym czasie nie zostaną rodzicami. Wszystko wskazuje też na to, że Katarzyna Dowbor będzie musiała uzbroić się w cierpliwość i na kolejne wnuki przyjdzie jej jeszcze trochę poczekać. 

- Dobrze, że są media społecznościowe bo zaraz rodzina zadzwoni i skoro tak napisali to znaczy, że prawda i że trzeba gratulować - napisała Joanna Koroniewska.

Aktorka podeszła do medialnych doniesień z dużą dawką humoru i dystansu:

- Świadomi praw i obowiązków wiemy, że PROKREACJA to oprócz niewątpliwej przyjemności WIELOLETNI I UCIĄŻLIWY obowiązek. Wolimy więc skupić się na poważnej telewizji a nie udziale w reklamach - skomentowała synowa Katarzyny Dowbor.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda przeszła samą siebie! To, co pokazała na gali dla rolników zszokowało wszystkich! Księżna Kate zzieleniałaby z zazdrości
  2. Michał Szpak już nie może się ukrywać! Cała Polska poznała prawdę. Fani osłupieli, gdy zobaczyli intymne zdjęcie piosenkarza. Nie był sam
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

źródło: Instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News