Jak grom z jasnego nieba. Złe wiadomości dla Katarzyny Dowbor, zapadła decyzja

Jak grom z jasnego nieba. Złe wiadomości dla Katarzyny Dowbor, zapadła decyzja Źródło: instagram.com katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor nie mogła się tego spodziewać. Fani dziennikarki są mocno zmartwieni jej losem. Wszystko wydarzyło się tak nagle. Telewizja podjęła jednak już decyzję, z której nie ma odwrotu. Niebawem zajdą kolosalne zmiany.

Katarzyna Dowbor od lat cieszy oko widzów Polsatu, jako gospodyni programu "Nasz nowy dom", w którym razem ze swoją ekipą przemierza Polskę, niosąc pomoc rodzinom i zapewniając im ciepły i bezpieczny dom. Sympatycy nie wyobrażają sobie, by program miał zniknąć z anteny ani tym bardziej, by miał prowadzić go ktoś inny. Dotychczas nie mieli żadnych powodów, by martwić się o jego przyszłość bo jak zapewniała sama gospodyni, nagrania wciąż trwają. Po informacjach, które w ostatnim czasie obiegły media, powstało jednak o wiele więcej wątpliwości. 

Nagła decyzja stacji. Katarzyna Dowbor ma powody do zmartwień?

Coraz większym uznaniem w oczach widzów cieszą się show już nie tylko telewizyjne, ale też internetowe. Obserwując to zainteresowanie Telewizja WP postanowiła wystartować w sieci z nowym show, zdaniem internautów, łudząco przypominającym program "Nasz nowy dom". Prowadzącą zostanie Klaudia Halejcio, która oficjalnie poinformowała o tym na swoim Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Już od września prace ruszają pełną parą! Niestraszne mi wałki, wiertarki i młotki! „Remont w prezencie” - przemeblujmy komuś życie na lepsze - czytamy w opisie pod zdjęciem celebrytki. 

O czym będzie program? Cytowana przez Jastrząb Post aktorka zdradziła, że razem z ekipą będzie przemierzać Polskę, by remontować mieszkania i nie tylko osób, którym ktoś chce "podziękować". Internauci momentalnie zorientowali się, że show łudząco przypomina "Nasz nowy dom", co szczerze niektórych zaniepokoiło. "Remont w prezencie" może okazać się sporą konkurencją dla show Polsatu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
2. Tuż przed śmiercią zaczął tracić zmysły. Nowe fakty dotyczące strasznej śmierci aktora
3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

- W programie będzie można zobaczyć zmianę wnętrza mieszkania, ale nie tylko. Chodzi w nim o to, że ktoś może zgłosić bliskie mu osoby, którym na przykład chce podziękować i zrobić im niespodziankę. My tę rodzinę wyślemy na wakacje, aby mogła spędzić ze sobą czas, i wtedy będziemy zmieniać jej mieszkanie - mówiła Klaudia Halejcio. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Nie żyje Michał Bąk, stratował go byk
  2. Nagła decyzja premiera Morawieckiego. Sytuacja wymknęła się spod kontroli
  3. Polacy pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Michał Bąk, miał dopiero 24 lata
  4. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
  5. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News