Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News
Konrad Karpiuk - 9 Maja 2020

Los dzieci ważył się do ostatniej chwili. Rodzinna tragedia, Katarzyna Dowbor wstrzymała oddech

Katarzyna Dowbor już wiele widziała w swoim życiu. Tym razem stanęła jednak przed prawdziwą rodzinną tragedią. Wszystko rozgrywało się na ekranie, w programie "Nasz nowy dom" który kręcono mimo epidemii koronawirusa (przy zachowaniu reżimu sanitarnego). Tym razem ważyły się losy dzieci, a wiele zależało od dziennikarki Polsatu i jej ekipy. Nie było wiele czasu do stracenia.

Katarzyna Dowbor jako gospodarz programu "Nasz nowy dom" spotkała się z wieloma nietypowymi i tragicznymi sytuacjami rodzinnymi. Jednak domu w takiej ruinie i tak tragicznej sytuacji dzieci nie widziała dawno. Babcia sama opiekowała się wnuczkami, 7-letnią Julką i 9-letnim Patrykiem. Wszystko przez matkę alkoholiczkę.

Katarzyna Dowbor musiała działać szybko, ważył się los dzieci

Niestety, istniało ryzyko, że dzieci zostaną zabrane. Wiadomo było, że z powodu choroby alkoholowej matki nie mogły zostać pod jej opieką, ale babcia dokładała wszelkich starań, aby zapewnić im jak najlepsze warunki. Niestety z racji, że jej dom był w ruinie, istniało ryzyko, że sąd odbierze dzieci także jej. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zabrać się do pracy.

Księżna DianaJasnowidzka twierdzi, że rozmawia z księżną Dianą. Przekazała dramatyczny apel w sprawie Harry'egoCzytaj dalej

Oczywiście z powodu epidemii koronawirusa, prowadząca występowała w przyłbicy. Warunki na miejscu faktycznie okazały się fatalne. Tynk odpadał ze ścian zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. W budynku brakowało ogrzewania, nie działała również instalacja elektryczna. W domu nie było nawet podłóg, a stary piec nie był zdatny do użytku.

Dom przeszedł gruntowny remont, w końcu nadaje się do zamieszkania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Włosy8 poważnych błędów, które popełnia większość kobiet. Unikaj ich, by mieć piękne i zdrowe włosyCzytaj dalej

Mimo że w łazience była wanna i toaleta, były nieczynne i nie dało się z nich korzystać. Zarówno salon, jak i sypialnia były w równie opłakanym stanie. Ekipa Katarzyny Dowbor zabrała się więc do roboty, odnowiono budynek z zewnątrz, jak i wewnątrz, gdzie kupiono nowe meble i wyłożono podłogi. Zapewniono także dostęp do instalacji elektrycznej i ogrzewania.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd wprowadzi kolejne zmiany? Minister zdradza ważne szczegóły
2. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Widzowie zaniemówili, historyczna decyzja

Kuchnia została porządnie wyposażona, przygotowano również stół do jadalni, żeby rodzina miała gdzie jadać. Wyremontowano salon, w którym stanęła przestronna kanapa, kominek i telewizor. Ściany również zostały odnowione. Dla dzieci przygotowano oddzielne pokoje, wyremontowano także łazienkę. Dzięki temu uda się zostawić Julkę i Patryka u babci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebezpieczne produkty wycofane z rynku przez GIS. Koniecznie sprawdź, czy nie masz ich w domu
  2. Legendarny mistrz świata zrujnowany przez epidemię. Stracił dom, zamierza spać w kartonie
  3. Oczarowała widzów "Mam Talent" mając 9 lat. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
  4. Nadchodzą duże zmiany w handlu. Zła wiadomość dla najstarszych klientów
  5. Po latach odkrył kto jest jego ojcem. Gdy poznał prawdę, mroczny sekret wyszedł na jaw, ma 60 rodzeństwa
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News