Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Jak dwie krople wody, wyrosła na piękną kobietę

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Jak dwie krople wody, wyrosła na piękną kobietę Źródło: Instagram/@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor zapozowała do zdjęć ze swoją córką, Marysią. Niejednego zszokowało uderzające podobieństwo dwóch kobiet. Niewielu fanów gwiazdy programu "Nasz Nowy Dom" wiedziało, że ma tak piękną córkę.

Katarzyna Dowbor może pochwalić się niesłychaną popularnością dzięki roli, jaką od lat odgrywa w polskiej telewizji. Nie ma chyba człowieka, który nie widziałby jej na ekranie. Gwiazda jest skromna i traktuje swoją prywatność bardzo poważnie, dlatego każda informacja na temat jej rodziny wywołuje ogromne emocje zarówno ze strony mediów, jak i jej fanów.

Katarzyn Dowbor pokazała światu swoją córkę

Gwiazda polskiej telewizji postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i wpuścić obiektyw do domu rodzinnego - postanowiła zaprezentować dziennikarzom swoją córkę, Marysię. Katarzynie Dowbor udało się połączyć karierę z macierzyństwem i wychowała dwójkę dzieci - oprócz córki ma jeszcze syna, Macieja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten drugi od lat związany jest z show biznesem i nie jest obcy dziennikarzom, ale Marysia do tej pory trzymała się z dala od blasku fleszy. Katarzyna Dowbor starała się uchronić córkę przed zbędnym zainteresowaniem ze strony mediów. Dzięki temu dziewczyna miała szansę rozwinąć się w kierunku, który obrała sobie sama i nie została poddana zbędnej presji ze strony fanów sławnej mamy.

Marysia Dowbor do pewnego momentu dość często pojawiała się wraz z mamą na różnego rodzaju imprezach branżowych, ale kiedy przyszedł czas na krok w dorosłe życie, nagle zniknęła. Nic dziwnego, bowiem większość okresu dojrzewania spędziła poza granicami kraju, poświęcając się studiom. Na prestiżowej uczelni w Wielkiej Brytanii studiuje równolegle filozofię i psychologię.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Mimo tego, że Katarzynę Dowbor z jej córką dzieli duża odległość, podobno pozostały sobie bliskie, a zdjęcia opublikowane w "Gali" pokazują, że są również bardzo do siebie podobne. Mają te same usta i nosy, a i w figurze Marysi widać echo młodej mamy. Nie umknęło to oczywiście uwadze czujnych fanów, którzy nie szczędzili słów zachwytu. Rzeczywiście trzeba przyznać, że obie kobiety są piękne. 

- Kasiu! Ale ten czas leci! A Marysia wyrosła na piękną kobietę! - Można przeczytać pełen entuzjazmu komentarz fana pod postem, który Katarzyna Dowbor opublikowała na Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Nie żyje gwiazda kultowego serialu emitowanego na TVP. Przegrała walkę z rakiem
  4. Złapał ją za pośladek i mocno ścisnął. Ślub zamienił się w koszmar
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł