Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość Źródło: youtube.com

Katarzyna Dowbor będzie zadowolona z decyzji, jaką podjęła jej synowa? Joanna Koroniewska już postanowiła i nie zamierza zmieniać zdania. W końcu przerwała milczenie, to jej oficjalne oświadczenie.

Katarzyna Dowbor, podobnie jak fani jej synowej, mogła być poważnie zaskoczona jej decyzją. Okazuje się, że młoda aktorka jest uparta i nic jej nie przekona, nawet masowe wiadomości otrzymywane od sympatyków. Jednak czy aby na pewno?

Katarzyna Dowbor wie, że jej synowa robi wszystko dla swojego dobra oraz dzieci

Joanna Koroniewska musiała założyć spodnie i podjąć męską decyzję. Nie ma już odwrotu. Chodzi o jej karierę. Aktorka przez 12 lat pojawiała się na ekranach w domach Polaków, aby intrygować ich, wcielając się w postać Małgorzaty Mostowiak. Kiedy zniknęła z "M jak miłość", wszyscy poważnie zaniepokoili się - przecież była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci serialu z wieloma rozbudowanymi wątkami.

Fani co jakiś czas dopytują aktorkę czy jej rezygnacja z "M jak miłość" jest już przesądzona, czy jest nadzieja zobaczyć ją w nowych odcinkach serialu.

- Świadomie podjęłam tę decyzję wiele lat temu, a widzowie nadal pragną tej postaci. A ja wciąż jestem na etapie "nie". Ale w życiu nigdy nie mówię "nigdy" - zdradziła Joanna Koroniewska w rozmowie z "Jastrząb Post".

"Wakacje są święte" dla Joanny Koroniewskiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani mogą być mocno zawiedzeni wypowiedzią aktorki. Posępne wieści nie ucieszyły nikogo, chociaż zawsze pozostają małe szanse na to, że wróci na plan. Jednak jest to już bliżej nieokreślona przyszłość. Synowa Katarzyny Dowbor została także zapytana o to, skąd taka, a nie inna decyzja.

- Sytuacja jest taka, że to koliduje z całym moim życiem. Ludzie nie wiedzą, że w serialu gra się w wakacje i to są rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zmienić. A ponieważ ja pracuję dosyć ciężko w różnych teatrach, to wakacje są dla mnie święte - powiedziała aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
2. Nie ma już wątpliwości, wiadomo co z Paweł Królikowskim. Doszło do niespodziewanego zdarzenia

Czym zajmuje się teraz Joanna Koroniewska? Podbija teatralne sceny, ściśle współpracuje z warszawskimi teatrami: Komedią oraz Kamienicą, można zobaczyć ją także w serialu pt. "Ślad", emitowanym na Polsacie. W kryminalno-sensacyjnej produkcji wcieliła się w nadkomisarz Maję Olender.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Nie żyje były wybitny reprezentant Polski i uczestnik Euro. Był prawdziwą legendą, kibice go kochali
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News