Mąż Kasi Cichopek zdecydował się pokazać wszystkim zdjęcia. Chce się płakać

Mąż Kasi Cichopek zdecydował się pokazać wszystkim zdjęcia. Chce się płakać Źródło: YouTube przeAmbitniPL

Katarzyna Cichopek i jej mąż, Marcin Hakiel, poznali się piętnaście lat temu na planie tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Pobrali się trzy lata później w Zakopanem. Mimo regularnie pojawiających się plotek na temat kryzysu, para jest nierozłączna. Doczekali się dwójki dzieci - 11-letniego dziś Adama i 7-letniej Heleny.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel cenią sobie prywatność. Rzadko ujawniają szczegóły dotyczące prywatnego życia. Chcą, żeby ich dzieci wychowywały się z dala od błysku fleszy i show-biznesu. Tym razem zrobili wyjątek. Wczoraj, z okazji Dnia Ojca, na profilu męża Katarzyny Cichopek pojawiły się urocze zdjęcia rodzinne. Do pierwszego z nich Marcin Hakiel pozuje razem z dziećmi. Cała trójka znajduje się na plaży. Rodzina jest uśmiechnięta, widać, że czas spędzany na lepieniu zamków z piasku sprawia im dużo radości. Także tym razem tancerz zadbał o prywatność dzieci, których oczy zostały zasłonięte naklejkami w kształcie okularów przeciwsłonecznych.

Katarzyna Cichopek doceniła zdjęcie wstawione przez męża

Na drugim zdjęciu możemy zobaczyć młodego Hakiela, który pozuje do fotki razem z rodzicami. Nie sposób nie zauważyć podobieństwa, które łączy trzy pokolenia. Mąż Katarzyny Cichopek, jego tata oraz 11-letni Adaś wyglądają niemal identycznie. Podobieństwo jest naprawdę uderzające. Pod albumem pojawił się wzruszający opis, który sprawia, że chce się płakać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Bycie tatą to jedna z najważniejszych ról w moim życiu! Dzieci zmieniają perspektywę patrzenia na świat, nadają życiu sens... Najlepszego dla wszystkich tatuśków! - napisał Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek postanowiła zamieścić zdjęcie rodziny również na swoim profilu, składając tym samym hołd umiejętnościom rodzicielskim ukochanego męża. Nie zabrakło również życzeń dla jej ojca.

- Moje dzieci mają najlepszego Tatusia na świecie! Marcin, jesteś super. Kochający, troskliwy, opiekuńczy, a kiedy trzeba waleczny i nieustępliwy. Dziękuję, że zarówno dzieci, jak i ja mamy w Tobie takie wsparcie. Ja również mam najlepszego Tatę na świecie! Zawsze mogę na Ciebie liczyć. Wspierasz mnie i kochasz całym sercem odkąd się pojawiłam na tym świecie. Tatusiu, Ty wiesz, bo wszystko Ci rano powiedziałam - napisała gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina przekazała najczarniejszą wiadomość, nie żyje legendarny polski dziennikarz

2. Czynniki przyciągające kleszcze. Warto je znać

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są udanym, kochającym i wspierającym się małżeństwem. Mimo, że na ich profilach pojawia się niewiele zdjęć pociech, nie sposób nie zauważyć, jak wielkie uczucie łączy ich z pociechami. Tancerz doskonale sprawdza się w roli ojca. Szkoda, że para nie planuje kolejnych dzieci!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko zjadło kotleta kupionego w Lidlu. Zmarło po 8 latach cierpienia
  2. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  3. Maciej Dowbor pokazał swoje córeczki. Jedna z nich to wykapana babcia, piękności
  4. Matka sześciorga dzieci została okrutnie pozbawiona życia. Wielka tragedia na północy Polski, mieszkańcy nie są w stanie się pozbierać do dzisiaj
  5. Potężne ognisko wirusa, w jego centrum 900 Polaków. Zapadła decyzja o zamknięciu miasta, z każdą godziną komplikuje się sytuacja w niemieckiej miejscowości
  6. Novak Djokovic ma koronawirusa. Gwiazda światowego tenisa potwierdziła najgorsze informacje

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News