Katarzyna Cichopek miała wypadek na planie „M jak miłość”. Dramatyczne sceny podczas relacji na żywo

Katarzyna Cichopek miała wypadek na planie „M jak miłość”. Dramatyczne sceny podczas relacji na żywo Źródło: instagram.com katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek cieszyła się, kiedy producenci poinformowali o możliwości wznowienia zdjęć do „M jak miłość” po bardzo długiej przerwie. Nie sądziła, że praca na planie zostanie pokrzyżowana aż dwa razy - za drugim razem o mało nie zrobiła sobie krzywdy, wszystko nagrała.

Katarzyna Cichopek nie sądziła, że na planie spotka ją niebezpieczeństwo. Nagrała dramatyczne sceny, a fani mocno się zaniepokoili. Powiedziała, że coś chciało ją zabić.

Plan „M jak miłość” usiany pułapkami

Serialowa Kinga Zduńska o mało się nie połamała - niewiele brakowało, żeby na planie "M jak miłość" pojawili się ratownicy medyczni. Katarzyna Cichopek jak zwykle za pomocą mediów społecznościowych prowadziła relację zza kulis serialu. Nikt nie sądził, że nieuwaga aktorki doprowadzi do małego wypadku.

- Dzień dobry witam was w poniedziałek i życzę udanego tygodnia! - zdążyła powiedzieć aktorka i po chwili telefon mocno się zatrząsł. Katarzyna Cichopek straciła równowagę i po chwili zakomunikowała fanom, że coś chciało ją zabić. Nie kazała długo czekać sympatykom i dodała, że był to... kabel. Aktorka, wpatrując się w telefon, nie zauważyła leżącego na podłodze przewodu. Na szczęście zakończyło się tylko potknięciem, a nie na przykład złamaną ręką czy rozbitą głową.

Katarzyna Cichopek nie ma łatwego życia na planie serialu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka na chwilę przerwała nagrywanie, ale po chwili znów pojawiła się z szerokim uśmiechem i pozdrowiła wszystkich oglądających, ponownie życząc wspaniałego tygodnia. Katarzynę Cichopek ostatnimi czasy spotykają kłopoty na planie serialu „M jak miłość”. Ostatnio również prowadziła krótką relację, w której opublikowała zdjęcia zniszczonego sadu Lucjana. W tym miejscu, w plenerze, miała zagrać kluczową scenę z Marcinem Mroczkiem, czyli Piotrem Zduńskim.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia do kobiet po 50. Trzeba wiedzieć
2. Ważny komunikat Łukasza Szumowskiego. Szczepienia na koronawirusa będą obowiązkowe?

Silny wiatr i obfity deszcz spowodowały, że zdjęcia musiały zostać przerwane. Producentom zależało na tym, aby nagrać scenę pojednania małżonków w sadzie Lucjana. Na planie zapanował niemały niepokój, jednak  udało się pousuwać połamane gałęzie i nieco osuszyć podłoże. Dzięki temu widzowie już po wakacjach będą mogli zobaczyć czy między Zduńskimi wszystko dobrze się ułoży.

Fot. instagram.com/katarzynacichopek/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  2. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  3. Sławomir pilnie prosi fanów o pomoc. Wyjątkowe nagranie pojawiło się w sieci
  4. Lekarz zobaczył dziecko po porodzie i pobladł. Niebywałe, co trzymało w rączce, zdjęcia mówią same za siebie
  5. Na urlopie kupił pamiątkę dla mamy. Dopiero w domu się przyjrzał i aż pobladł z zażenowania
  6. Elżbieta Słoboda odrzuciła pomoc lekarzy. Aktorka zmarła z dala od domu, Polacy dowiedzieli się dopiero miesiąc później

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News