Atak na Kasię Tusk! Podzieliła los Martyny Wojciechowskiej

Atak na Kasię Tusk! Podzieliła los Martyny Wojciechowskiej

Kasia Tusk jest w Polsce uznawana za kobietę z wyjątkowym wyczuciem stylu. Mimo to, córka przewodniczącego Rady Europejskiej ostatnio została zaatakowana. Podzieliła tym samym los Martyny Wojciechowskiej.

Kiedy lansuje się trendy, trzeba liczyć się również z krytyką. Dobitnie przekonała się o tym Kasia Tusk, na którą spadły gromy ledwie za jeden występek. Podobna fala krytyki zalała kiedyś znaną, polską podróżniczkę - Martynę Wojciechowską. Kasia Tusk, która jest autorką książki o modzie i stylu, a także znaną influencerką, podpowiada ludziom jak żyć dobrze i z klasą. Niestety, sama chyba zapomniała o wartościach, jakie promuje. Na jednym ze zdjęć miała ze sobą... plastikowy kubek. Momentalnie spadła na nią fala krytyki. Internauci zarzucają jej, że tym samym promuje jednorazowe rzeczy, których długotrwały rozkład niszczy środowisko. Kiedyś z podobną krytyką zderzyła się Martyna Wojciechowska.

Kasia Tusk pod ostrzałem krytyki

- Czy mogę zasugerować, żebyś nie promowała jednorazowego plastiku w swoich sesjach? Ciągle pojawia się letni napój w kubku, który ląduje w koszu albo kawa w kubku jednorazowym. Masz dużą siłę przebicia, a plastik jest zakałą środowiska! - napisała jedna z fanek. "Racja, promowanie śmieci teraz już staje się mało modne", "Fakt! Plastik jest passe! Jest tyle pięknych kubków wielorazowych, że aż wstyd pokazywać się z jednorazówką", "A może tak kubek wielorazowy zamiast trującego plastiku?", "To strasznie smutne, że promujesz generowanie śmieci" - pisali inni internauci. Kasia Tusk zamiast się załamać, wyszła naprzeciw oczekiwaniom internautów. - Dziewczyny, a znacie jakieś wielorazowe kubki, które są wykonane z plastiku niezawierającego bisfenolu A? Bo szukam i szukam i niestety nie znalazłam takiego, który nie truje. Potrzebuję takiego, który nadaje się zarówno do zimnego i ciepłego. I gdzieś czytałam właśnie, że stalowe wcale nie są takie dobre. Może faktycznie porcelanowe... - pisała blogerka. Myślicie, że takie zachowanie wobec hejtu jest właśnie kluczem do sukcesu? Kasia Tusk Budzące kontrowersje zdjęcie Kasi Tusk, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zapadł WYROK ws. Kaczyńskiego! Sąd nie miał wątpliwości
  2. Ręce opadają! Skompromitowali całą Polskę ale dostaną MILIONY za Mundial
  3. Jest nowe prawo. Widzowie Polsatu i TVN zrozpaczeni, tego nie będzie się dało oglądać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News