Kasia Tusk niknie przez ojca. Czy wybaczy mu to kiedyś?

Kasia Tusk niknie przez ojca. Czy wybaczy mu to kiedyś? Źródło: screen/youtube/empik

Kasia Tusk jest córką jednego z najsławniejszych polskich polityków, która postanowiła nie iść w ślady ojca i wziąć sprawy w swoje ręce. Często określa się ją mianem najpopularniejszej polskiej blogerki. Teraz jednak doszło do sytuacji, której kobieta z pewnością długo nie zapomni swojemu tacie. 

Kasia Tusk od samego początku głośno podkreślała, że nie zamierza być postrzegana przez całe życie przez pryzmat swojego ojca Donalda Tuska, pełniącego obecnie funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej. Głośno zrobiło się o niej za sprawą bloga "Make Life Easier", który w bardzo krótkim czasie zdobył tysiące fanów. Kobieta przez lata robiła wszystko, by wypracować własną markę w mediach, jednocześnie jednak wciąż pozostała wyjątkowo skromną postacią, którą jej przyjaciele pamiętają z dawnych lat. Teraz jednak doszło do sytuacji bezpośrednio związanej z Donaldem Tuskiem, która z pewnością jest wyjątkowo trudna dla blogerki.

Kasia Tusk przyćmiona przez ojca

Kasia Tusk przez bardzo długi czas walczyła o wypromowanie swojej osoby w taki sposób, by nie być bezustannie kojarzoną ze swoim ojcem. Założyła i wypromowała bloga, którego współprowadzi z Zosią Cudny, nie poszła w ślady ojca, unika również komentarzy na jego temat. Teraz jednak doszło do sytuacji, w której ich kariery się połączyły, co z pewnością nie podoba się blogerce. Wszystkie media przez ostatnie kilkanaście godzin bezustannie komentowały przesłuchanie Donalda Tuska w sprawie afery Amber Gold oraz późniejszego wystąpienia przed kamerami, co przełożyło się bezpośrednio na działalność jego córki. Pod najnowszym postem na Instagramie pojawiły się dziesiątki komentarzy dotyczących polityka, sama blogerka natomiast poszła w zapomnienie.

Internauci zachwyceni Donaldem Tuskiem zapominają o jego córce.

Zdjęcie, na którym kobieta prezentuje nową stylizację, wywołało lawinę komentarzy, lecz prawie żaden nie dotyczył samych ubrań czy celebrytki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Kasiu! Ogromne pozdrowienia dla Taty! Włączylam o 10.00 tv na chwilkę wyłączylam o 15 jak się zorientowałam, że czas odebrać dzieci z przedszkola! - pisze internautka. - Kasiu, jak dobrze było posłuchać dziś Twojego Taty... Klasa sama w sobie. Podziwiam Go bardzo - dodaje kolejna osoba. - Pani Kasiu ,co tam sweter. Tata dziś był niesamowity , jestem dumna ,że mamy takiego człowieka na wysokim stanowisku w Europie. Proszę mu serdecznie pogratulować - komentuje fan. Kobieta przez długie lata walczyła o swoją pozycję na rynku i niezależność, a teraz wszyscy pominęli ją przez jedno przesłuchanie jej ojca. Czy blogerka będzie w stanie mu to wybaczyć? ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  2. CZY PIES MA POCZUCIE WINY? MIT CZY PRAWDA? ODPOWIADAMY
  3. PORAŻAJĄCE słowa Kaczyńskiego po wynikach wyborów. PiS załamane jak nigdy dotąd
  4. Paskudny przekręt w „Rolnik szuka żony”? Wiemy, czemu odpadła Paulina
  5. Kaczyński nigdy mu tego nie wybaczy. Kwaśniewski zawarł sojusz z Janem Pawłem II przed jego śmiercią
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu