Niezwykle smutne wieści. Aktor "M jak miłość" modli się za córkę Kasi Kowalskiej, nic więcej nie można zrobić

Niezwykle smutne wieści. Aktor "M jak miłość" modli się za córkę Kasi Kowalskiej, nic więcej nie można zrobić Źródło: EastNews/JanBielecki

Kasia Kowalska zmaga się z dramatem swojej córki, która jest w ciężkim stanie. Teraz również aktor Tadeusz Chudecki otrzymał bardzo smutną wiadomość.

Kasia Kowalska zmaga się aktualnie z chorobą swojej córki, która leży aktualnie w szpitalu w Londynie i jest w ciężkim stanie. Niestety to niejedyna tragedia w świecie polskiego showbiznesu. Aktor Tadeusz Chudecki przeżywa w tym momencie dramat rodzinny. Wspiera też wokalistkę w tych trudnych chwilach.

Pod koniec marca aktor poinformował o tragicznych wydarzeniach w jego rodzinie. Bracia jego pierwszej żony Luizy, która zmarła 10 lat temu zachorowali na COVID-19. Jeden z nich, Govanii został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i zaintubowany. Podobne rozwiązanie wprowadzili dla córki Kasi Kowalskiej, która nie może przez to wrócić do Polski. Wcześniej pomoc oferowała miliarderka Dominika Kulczyk. Chciała przywieźć córkę Kasi do kraju swoim samolotem. Lekarze jednak stanowczo odmówili. U 23-latki stwierdzono również koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor w tym momencie solidaryzuje się z wokalistką, przekazując jej słowa wsparcia oraz zrozumienia. Zauważa, że intubacja może okazać się zbawienna. W przypadku jego szwagra przyniosła pozytywne skutki. Został on wybudzony i może samodzielnie oddychać. Bez tego prawdopodobnie by się udusił. Wcześniej miał bardzo wysoką gorączkę i został zabrany z drugim bratem do szpitala.  

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka zamknięta, ekspedientka ma koronawirusa. Pilny komunikat sieci

2. Rok szkolny zakończy się w formie zdalnej? Minister Edukacji dał jasną odpowiedź, uczniowie nie będą zadowoleni

Niestety drugi z braci nie miał tyle szczęścia. Tadeusz na swoim koncie społecznościowym napisał - Italia, moja druga ojczyzna, cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino - opisywał też stan swojego drugiego szwagra, który wtedy miał wysoką gorączkę. Jego stan poprawił się jak opisywaliśmy wcześniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Jeśli go nie wysłuchamy, liczba zakażonych może wzrosnąć o 50 tysięcy
  2. Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza
  3. Na drzwiach kościoła Rydzyka wisi dziwne ogłoszenie. Treść zwala z nóg, chodzi o wybory
  4. Fani przecierają oczy ze zdumienia, Oliwia Bieniuk zrobiła tatuaż na twarzy? Ma dopiero 17 lat
  5. Pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej położono wieniec. Nie do pomyślenia, jakie miał napisy
  6. Nagle wjechali wojskowi i policja. Zabraniali nagrywać porażającą interwencję, dot. czekających na zamówione jedzenie osób

Źródło: wirtualnapolska.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News