Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik

Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik Źródło: Wikimedia Commons/Fryta 73 || youtube.com/Shapire1981

Kasia Figura jeszcze niedawno przyznała się, jak wygląda jej sytuacja materialna oraz gdzie teraz musi mieszkać. Kultowa gwiazda filmów i seriali nie może sobie pozwolić nawet na mieszkanie. Kalina Jędrusik z kolei miała jeszcze gorzej.

Kasia Figura zszokowała fanów, kiedy przyznała się, jak teraz wygląda jej życie i gdzie mieszka. Nikt jednak nie pamięta, jak musiała radzić sobie Kalina Jędrusik, to wręcz uwłaczające.

Kasia Figura wcale nie mieszka w swoim własnym mieszkaniu

Gwiazda "Kilera" i wielu polskich, kultowych produkcji nie ma lekko. Niedawno w wywiadzie przyznała się, że ma potworne warunki mieszkanie. Za bycie twarzą luksusowego apartamentowca Baltiq Plaza otrzymała piękną nagrodę, 100-metrowe mieszkanie. Jednak to tylko wpędziło ją w kłopoty. Kasia Figura przyznała się, że nie ma pieniędzy, by je wykończyć i porządnie umeblować.

Praca w Teatrze Wybrzeże oraz Gdyńskiej Szkole Filmowej nie daje grubych tysięcy, za które można w luksusowy i celebrycki sposób umeblować mieszkanie. Kasia Figura była załamana, całkowicie inaczej to sobie wyobrażała. Chce teraz sprzedać apartament, a pomieszkuje gdzie indziej. Ta informacja zwaliła z nóg wszystkich - mieszka w hotelu My Story Sopot Apartments, ponieważ jest jego ambasadorką. Jednak porównując jej warunki mieszkaniowe do warunków, w których żyła Kalina Jędrusik, nie ma na co narzekać.

Legenda polskiej sceny muzycznej mieszkała w skandalicznych warunkach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kalina Jędrusik mieszkała w strasznych warunkach. Wszystko przez to, że w jednym pokoju musiała mieszkać ze swoim mężem oraz jego byłą żoną, kiedy w drugim pokoju znajdowała się córka byłego małżeństwa oraz babcia. W 5 osób musieli sobie radzić w 2-pokojowym mieszkaniu. Kiedy Kalina Jędrusik wyszła za mąż za Stanisława Dyganta, nie miała gdzie się podziać. Jego żona cudem zgodziła się, by artystka wprowadziła się do "klitki" i zamieszkali razem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Zmarł nagle, fani pogrążeni w żałobie
2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Piosenkarka wspomina, że w PRL-u warunki mieszkaniowe były jakie były, a poza tym w kilka osób można było zaoszczędzić na czynszu, rachunkach i zakupach. Choć zdarzały się kłótnie, dogadywania, prztyczki w nos, to kobiety żyły ze sobą zgodnie, jednak do czasu. Pewnego dnia była żona Stanisława, Władysława Nawrocka zauważyła, że Kalina ma w swojej torebce ogromny plik banknotów - była pewna, że ją okradła, a do tego żerowała na jej koszt. Tamtego dnia Stanisław i Kalina opuścili mieszkanie i z dnia na dzień musieli zacząć radzić sobie sami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Lidl w pośpiechu wycofuje ze sprzedaży podstawowy produkt. Może wywołać NOWOTWÓR!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News