Biedna Kasia Cichopek pod niesprawiedliwym natarciem hejterów. "Pseudo aktoreczka z koziej d*py!"

Biedna Kasia Cichopek pod niesprawiedliwym natarciem hejterów. "Pseudo aktoreczka z koziej d*py!" Źródło: screen/youtube/TVP VOD

Kasia Cichopek była uważana za jedną z najsympatyczniejszych gwiazd polskiej telewizji, ostatnio jednak nie ma łatwego życia. Hejterzy nie dają jej spokoju, a pod jej wpisami pojawiają się dziesiątki negatywnych komentarzy. Tym razem jednak wszelkie granice zostały przekroczone, a gwiazda straciła cierpliwość.

Kasia Cichopek swoją karierę rozpoczęła wraz z chwilą podjęcia decyzji o związaniu się z TVP i staniu się główną bohaterką początkującego wtedy serialu "M jak miłość". Z pewnością nie spodziewała się, że przygoda z Telewizją Polską trwać będzie niemalże 20 lat, a produkcja okaże się po czasie czołową pozycją stacji. Przez wszystkie te lata w show-biznesie i na scenie dała się poznać jako osoba wyjątkowo otwarta i miła, której uśmiech nie schodzi nigdy z twarzy. Przekonała do siebie miliony widzów i zdobyła ich uznanie, ostatnio jednak wszystko się zmieniło. Kasia Cichopek bezustannie teraz zmagać się musi z dziesiątkami negatywnych komentarzy oraz bezpodstawnym hejtem, a teraz przekroczone zostały wszelkie granice.

Kasia Cichopek ma dość hejterów

Gwiazda "M jak miłość" prowadzi popularnego w Polsce Instagrama, którego obserwuje już ponad 260 tys. użytkowników. Widać, że kobieta bardzo się stara, by udostępniane treści przypadły do gustu internautom i były jak najlepsze, w ostatnim czasie jednak nie wszystko idzie po jej myśli. Pod każdym udostępnionym wpisem pojawia się cała lawina hejtu i negatywnych komentarzy. Początkowo Kasia Cichopek nie reagowała na te zaczepki, teraz jednak miarka się przebrała. - Ja nie pozwolę się obrażać - mówiła w wywiadzie dla "Wideoportalu". Jej zdaniem hejt przeszkadza jej w karierze i to przez niego nie może cieszyć się tak licznymi propozycjami pracy, jak jej koledzy i koleżanki z branży. Dalej gwiazda dodała, że jest bardzo cienka granica między żartowaniem a sprawieniem komuś przykrości. Wygląda na to, że została właśnie przekroczona.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie dają za wygraną. Kolejna lawina ostrych komentarzy

Oczywiście to, że Kasia Cichopek odpowiedziała na zachowanie hejterów, również nie uszło uwadze czujnych internautów. Powszechnie wiadome jest, że każda reakcja celebryty na takie rzeczy jeszcze bardziej je wzmaga i tak też stało się tym razem. Media społecznościowe zalała kolejna fala negatywnych komentarzy skierowanych w aktorkę. - Pseudo aktoreczka z koziej d*py! Większe i bardziej utalentowane gwiazdy też są ofiarami hejtu i jakoś nie płaczą. Skończ udawać taką niewinną - drwi internautka. - Pani Kasiu czas przestać wywlekać to, co dzieje się w domu to nie będzie nikt pani krytykował ani oceniał, ale skoro robi to pani byle tylko zaistnieć to trzeba się liczyć z różnym odbiorem tych, co o pani czytają - radzi kolejna osoba. - Osoby, które mają talent i są skromne nie potrzebują reklamy, a co posiada pani to chyba już wszyscy wiedzą przykre, ale prawdziwe czas pomyśleć, zanim robi się szum wkoło własnej osoby pozdrawiam i życzę rozumu - dogryza internauta.   ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Po 12 latach fanom opadły szczęki. Producenci M jak Miłość naprawdę się na to odważyli
  2. Roznerski przyznał się jak wychowuje syna! Nie dopuści do tego, aby skończył jak ojciec
  3. Powiedział jedno zdanie o sylwestrze TVN. Najbardziej OBLEŚNA reakcja dziennikarki TVP w historii
  4. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  5. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News