Kasia Cichopek z ciążowym brzuszkiem na nietypowym zdjęciu. Fani się rozpływają

Kasia Cichopek z ciążowym brzuszkiem na nietypowym zdjęciu. Fani się rozpływają

Kasia Cichopek właśnie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się z ciążowym brzuszkiem. Wokół niej dobrze znane widzom "M jak Miłość" twarze. Okazuje się, że scenarzyści wrócą do wielu wątków sprzed lat.

Kasia Cichopek w ciąży? - pytają fani aktorki. Okazuje się, że to jej bohaterka, Kinga Zduńska, za jakiś czas urodzi bliźniaczki! Publiczności Telewizyjnej Dwójki zwrócił jednak uwagę fakt, że na zdjęciu pojawiły się dawne twarze - znane z pierwszych serialowych wątków.

Kasia Cichopek pozuje z paczką! Co na to fani?

Zgraną paczkę miłośnicy serialu o historii Mostowiaków kojarzą z pierwszych odcinków. Na zdjęciu pojawili się bracia Mroczkowie, Anna Mucha, Weronika Rosati i właśnie Kasia Cichopek. - Stara paczka znowu razem - napisała pod zdjęciem. Zdjęcie natychmiast zebrało setki komentarzy, a fani rozpływają się nad tym, jak wspaniale aktorzy, nieco starsi, wyglądają dziś. Komplementy dotyczą nie tylko wyglądu aktorów, ich gry aktorskiej, ale także i tego, że po wielu latach wciąż wydają się młodzi i zdeterminowani.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pod zdjęciem pojawiły się także komentarze, sugerujące, że na zdjęciu wciąż brakuje jednej postaci - Kamila. Grany przez Marcina Bosaka, zniknął w 2006 roku. Zagrał w niemal dwustu odcinkach. Był wielką miłością Magdy Marszałek (Anna Mucha), jednak parze nie było po drodze. Chciał zerwać stosunki z rodziną, która była bardzo zamożna i wytyczyła drogę młodemu chłopakowi. Jego serialowa dziewczyna wkrótce zaszła w nieplanowaną ciążę. Gdy poroniła, nie potrafili odbudować uczucia i postanowili zerwać kontakt. W scenariuszu zapisano jego wyjazd do Anglii. Później już się na planie nie pojawił.

Ulubione postaci z "M jak Miłość"

Poznali się na studiach. Zamieszkali razem w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie. Młode małżeństwo - Kinga i Piotrek - studiowali i pracowali. Magda i Kamil - dwa wolne duchy, starali się wyrwać z domów, które choć bogate, nie potrafiły zapewnić im poczucia bezpieczeństwa. Brat Piotrka - Paweł zakochał się w Magdzie. Nie byli razem długo. Spróbowali raz jeszcze, po kilku latach. Również się nie udało. Z natury przebojowa i otwarta Magda nie może znaleźć szczęścia w życiu uczuciowym. Mężczyźni ją zdradzali, rozwiodła się z Olkiem. Obecnie, jest związana z Andrzejem Budzyńskim. Weronika Rosati po wielu latach wróciła na plan. Fani nie mogli uwierzyć, że serialowa Anka ponownie namiesza w rodzinie Mostowiaków. Pojawiła się w 2002 roku, a dla samej aktorki była to pierwsza poważna rola. Była dziewczyną Pawła i najlepszą przyjaciółką Kingi. Media spekulują, że w nowej odsłonie, po trzynastu latach Anka podobno ma znowu namieszać. Czy będzie próbowała odzyskać Pawła? Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Kinga Zduńska urodzi bliźniaczki. Jednak fani już nie mogą się doczekać rozwiązania. Kasia Cichopek IG/ katarzynacichopek  1. Choroba psychiczna w M jak Miłość. Takiego wątku nigdy nie poruszano!
  2. Fani M jak Miłość w żałobie. Nagła śmierć uwielbianej bohaterki wstrząsnęła widzami
  3. Wyciekły kulisy wyboru Jacka Kurskiego na prezesa TVP! Ktoś bardzo mu pomógł
Następny artykuł