Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty

Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty Źródło: Instagram katarzynacichopek

Dochody, jakie ma Kasia Cichopek, mogą wielu osobom zawrócić w głowie. Przeprowadzone wyliczenia dotyczące zarobków gwiazdy telewizji są zaskakujące. Wiadomo, z jakiego źródła pochodzą te pieniądze.

Kasia Cichopek to uwielbiana gwiazda telewizji. Zdarzało jej się już wcześniej wypowiadać na temat swoich zarobków, jednak nigdy nie została podana konkretna kwota. Ostatnio dokonano wyliczeń dotyczących jej dochodów.

Gwiazda prowadzi zaskakująco skromne życie, zarabiając fortunę

Kasia Cichopek znana jest ze swojej oszczędności. Gwiazda nie raz podczas wywiadów podkreślała, że niezwykle ceni takie postępowanie. Prezenterka przyznała, że ważne jest dla niej posiadanie zabezpieczenia finansowego. Kasia Cichopek chce być przygotowana na wszystkie ewentualności.

Jednak jej dochody pozostawały do tej porą tajemnicą. Nie da się ukryć, że nic nie rozbudza wśród ludzi takiej ciekawości jak zarobki gwiazd. Niektóre informacje mogą dosłownie przyprawić o zawrót głowy. Pewien portal postanowił przeanalizować zarobki aktorki. Wzięto pod uwagę znane źródła dochodów Kasi Cichopek. Niektóre z nich mogą być dla wielu osób zaskakujące. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile zarabia Kasia Cichopek? Ta kwota może zaskoczyć

Gwiazda telewizji podczas jednej z rozmów przyznała, że przy wydatkach jej priorytetem są dzieci. Zachcianki takie jak drogie kreacje są dopiero na końcu listy. Skromne życie nie oznacza, że zarobki, jakie otrzymuje Kasia Cichopek, są niewielkie. Szacunki wskazują, że miesięczne dochody gwiazdy mogą wynosić od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Skąd bierze się ta kwota?

Zarobki Kasi Cichopek zostały ustalone poprzez analizę źródeł jej dochodów. Składają się na nie kontrakty reklamowe, praca w teatrze oraz przy produkcji serialu. Gwiazda regularnie prezentuje na swoim Instagramie najróżniejsze produkty. To oczywiste, że taka forma reklamy musi przynosić odpowiednie dochody. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii
2. 
Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem

Jak widać Kasia Cichopek nie może narzekać brak pieniędzy. Jednak jej skromna postawa od razu pokazuje, że bogactwo nie uderzyło jej do głowy i zachowuje zdrowy rozsądek. W życiu są przecież ważniejsze rzeczy niż ekskluzywne dobra materialne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. 28-latek opisał, jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Porażające, co działo się z jego ciałem
  4. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  5. Mężczyzna opisał wstrząsające objawy koronawirusa, gorączka i kaszel to nie wszystko. Teraz ostrzega innych
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: ŚwiatSeriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News