Kasia Cichopek prosi o wybaczenie. Napisała do fanów ważną wiadomość

Kasia Cichopek prosi o wybaczenie. Napisała do fanów ważną wiadomość Źródło: Instagram/Kasia Cichopek

Kasia Cichopek jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zazwyczaj publikuje swoje zdjęcia, tym razem jednak aktorka udostępniła coś bardzo nietypowego. Celebrytka postanowiła poprosić internautów o wybaczenie.

Kasia Cichopek przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach ze swoim mężem Marcinem Hakielem, gdzie korzysta z wolnego czasu i pięknej nadmorskiej pogody. Gwiazda za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zwróciła się do fanów z ważną wiadomością. Poprosiła ich o wybaczenie w pewnej sprawie. 

Kasia Cichopek relaksuje się na plaży

Kasia Cichopek spędza obecnie wakacyjny czas ze swoim mężem. Najpierw para wybrała się na hiszpańską Majorkę, a teraz relaksuje się na plaży nad Bałtykiem. Aktorka znana głównie z roli Kingi Zduńskiej w emitowanym przez TVP serialu " M jak Miłość" raczy swoich fanów licznymi zdjęciami z podróży.

W związku z tymi publikacjami celebrytka postanowiła napisać do swoich fanów ważną wiadomość. Artystka przemyślała sprawę i przeprosiła swoich wielbicieli. Wszystko to odbyło się na jej koncie na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazda prosi o wybaczenie 

W ostatnim czasie aktorka była wybitnie aktywna w mediach społecznościowych. Widać, że celebrytka lubi dzielić się z fanami swoimi przeżyciami i pokazywać im miejsca, które odwiedziła. Nie jest jedną z tych gwiazd, które za wszelką cenę chcą ukryć to, co dzieje się w ich życiu. W gruncie rzeczy Kasia Cichopek wydaje się być osobą bardzo szczęśliwą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnie. Nic zatem dziwnego, że dzieli się z fanami relacjami ze swojej codzienności. 

Pod jednym ze zdjęć z wakacyjnych wyjazdów aktorka poprosiła fanów o wybaczenie. Chodzi właśnie o tę intensywność publikowania wyjazdowych treści. 

- Wybaczcie, że wrzucam ciągle zdjęcia na tle zachodu słońca, ale muszę nacieszyć oczy, bo przede mną rok bez takich widoków - napisała pod kolejną fotografią przedstawiającą romantyczny zachód słońca nad morzem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Jej wiadomość trzeba odbierać oczywiście z przymrużeniem oka. Jest to raczej dowód na to, że aktorka ma dobry kontakt ze swoimi fanami. Z pewnością nie będą jej mieli tego za złe i za każdym razem chętnie oglądają kolejne publikacje idolki. 

 

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu