Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana

Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana

Karta bankomatowa łączy się często z dużymi opłatami, które klienci banków muszą uiszczać każdego miesiąca. Zmiany w cennikach nie są rzadkie, a przeoczenia mogą wiązać się z nieprzyjemnym zaskoczeniem. Mamy bardzo ważną wiadomość dla posiadaczy takich kart. Szykuje się ogromna zmiana. Wszyscy będą zdumieni.

Kantor walutowy należący do Alior Banku to jedna z pierwszych inicjatyw tego typu na polskim rynku. Klientami mogą być osoby, które nie posiadają konta bankowego w powyższej placówce. Drugim miejscem, które nie wymaga umowy w zarządzającym kantorem banku, jest GOkantor prowadzony przez BNP Paribas. Te specyficzne podmioty pozwalają przede wszystkim na wymianie pieniędzy z kartą debetową. Ze względu na to, że kantor Alior Banku umożliwia posiadanie rachunku aż w 23 walutach, jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które wybierają się na wakacje zagraniczne lub często podróżują służbowo. Usługa eliminuje konieczność nerwowego poszukiwania punktów wymiany walut.

Karta bankomatowa na nowych zasadach

Wymiana gotówki najczęściej wiąże się z pokryciem kosztów przewalutowania. Na pewno zauważyły to osoby, które płaciły podczas urlopu kartą płatniczą swojego regularnego operatora. Co więcej, nierzadko kurs nie jest zbyt atrakcyjny i powoduje zniechęcenie potencjalnego klienta. Kantor walutowy umożliwia wymianę środków aż w 23 walutach. Zrealizowanie usługi nie generuje żadnych kosztów, dlatego karta bankomatowa, której możemy używać w niemal każdym zakątku świata, jest doskonałym rozwiązaniem niemal dla każdego, kto zamierza przekroczyć granice naszego kraju. Dodatkowym udogodnieniem jest w tym przypadku aplikacja mobilna, dająca możliwość wykonywania przelewów pomiędzy bankami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dotychczas korzystanie z usług kantora walutowego należącego do Alior Banku wiązało się jednak z pewną niedogodnością. Klient, który nie skorzystał z karty bankomatowej w ciągu sześciu miesięcy od jej otrzymania, musiał liczyć się z obowiązkową opłatą wynoszącą 15 zł. Koszt, mimo że relatywnie niewielki, wywoływał irytację osób, które korzystały z usługi tylko podczas wyjazdów wakacyjnych i ferii zimowych spędzonych w obcym kraju i chciały zabezpieczyć się na długo przed wyjazdem. Instytucja nie pozostała bierna. Postanowiła, że dostosuje cennik usług do potrzeb swoich klientów. Najnowsze informacje przekazane przez kantor są bardzo pozytywne.

Dzisiaj grzeje: 1. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych

2. Kaczyński szalał za nią w młodości, zachwycał jej urodą. Dzisiaj są po przeciwnych stronach barykady

3. Ponad 200 osób wysłanych na kwarantannę. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

Najlepsze newsy dnia:

Kantor walutowy Alior Banku wysłał do swoich klientów wiadomość na temat zmiany w tabeli opłat i prowizji. Nowe zasady mają obowiązywać od 21 lipca 2020 roku. Od wczoraj osoby, które korzystają z karty bankomatowej okazjonalnie, nie muszą martwić się o to, że jakiekolwiek środki finansowe znikną z ich konta. Żadna opłata nie zostanie pobrana, nawet w momencie, w którym przez pół roku od wysłania karty klient nie wykona za jej pomocą żadnej transakcji. Ogromna zmiana jest doskonałą informacją dla posiadaczy kart bankomatowych. Od teraz nie muszą martwić się o terminy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowia
  2. Wizje Jackowskiego są straszne. Ale widok jego kuchni onieśmiela, klasa sama w sobie
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana
  5. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  6. GIS pilnie wycofuje olej. Pod żadnym pozorem go nie spożywaj, może być niebezpieczny

Źródło: Cashless

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News