Lider Zakopower zdruzgotany. Jego brat miał poważny wypadek, to może być koniec

Lider Zakopower zdruzgotany. Jego brat miał poważny wypadek, to może być koniec

Jan Karpiel-Bułecka, brat lidera zespołu Zakopower, brał udział w wypadku samochodowym. Odniósł poważne obrażenia, być może to już koniec jego kariery. Przyrodni brat muzyka, Sebastian Karpiela-Bułecki jest załamany.

Sebastian Karpiel-Bułecka lider popularnego zespołu Zakopower ma równie utalentowanego brata przyrodniego, Jana Karpiel-Bułecka, którego kariera skrzypka może dobiec końca. Artysta brał udział w wypadku samochodowym i doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu. Kiedy wracał nocą autem w okolicy Kielc, zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu. W chwili nieuwagi uderzył w drzewo. Według doniesień faktu uderzenie było tak mocne, że tylko cudem muzykowi udało się przeżyć. Oczywiście przy tak tragicznym wypadku nie obeszło się bez obrażeń. Artysta złamał kręgosłup oraz doznał urazu ręki.

Jan Karpiel-Bułecka przejechał 800 metrów śpiąc, obudził się dopiero na drzewie

 - Szczęście, że nikogo nie było na tej drodze, bo śpiąc, jechałem jakieś 800 metrów i obudziłem się dopiero na drzewie. Pierwsi przyjechali strażacy z Białego Dunajca, zaalarmowani przez ludzi, którzy mieszkali obok miejsca wypadku, przyjechał też mój syn Staszek - powiedział Jan Karpiel-Bułecka w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Przyrodni brat Jana Karpiel-Bułecka jest zdruzgotany. Najbardziej martwi go ręka brata. Uraz jaki odniósł na swoim ramieniu jest tak poważny, że po upływie czasu, muzyk jeszcze nie powrócił do pełnej sprawności. Lekarze nie wiedzą czy kiedykolwiek jeszcze zagra na skrzypcach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Znana pisarka naubliżała Kaczyńskiemu! Jej słowa przejdą do historii
  2. Człowiek prezesa brutalnie szydzi z Wałęsy! Polacy nie mieli dla niego litości
  3. Wojna w TVP! Dziennikarze publicznie zmieszali z błotem legendę polskiej telewizji
  4. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News