Karolina Szostak jest jedną z największych gwiazd stacji Polsat. Widzowie kojarzą jednak dziennikarkę przede wszystkim ze spektakularną metamorfozą, która skłoniła ją nawet do napisania książki. Niewiele osób wie, że celebrytka przeżyła jako nastolatka prawdziwy dramat.

Szostak w telewizji Polsat zajmuje się przede wszystkim sportem. Współpracuje zarówno z głównym kanałem stacji, jak i pobocznymi Polsat Sport oraz Polsat Sport News.

Jako że prezenterka jest niezwykle popularna, miała także okazję wystąpić w takich programach jak „Taniec z Gwiazdami”. Poza tym została zaproszona do „Mamy Cię!”, tym razem w telewizji TVN.

Karolina Szostak miała szokujący wypadek

Niewiele osób wie jednak, że droga Szostak do kariery nie należała do najłatwiejszych. Kiedy była nastolatką, uczestniczyła bowiem w strasznym wypadku drogowym, który zdecydowanie odbił się na jej przyszłości.

Z powodu zdarzenia przyszła dziennikarka trafiła do szpitala z krwiakiem mózgu i pokruszoną czaszką. Przez długi czas miała także zeza oraz sparaliżowaną połowę ciała. Musiała ostatecznie przejść operację trepanacji czaszki.

Następstwa wypadku

Dziś Szostak czuje się już zdecydowanie lepiej i może funkcjonować w niezależny sposób. Nie słyszy jednak na lewe ucho, co jest niestety pozostałością tragicznego wypadku.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Joanny Moro. Aktorka traci dach nad głową
  2. Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona
  3. Szapołowska w rozpaczy. Opuścili ją wszyscy przyjaciele

Czy jesteś fanem Karoliny Szostak?

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Oto największe biusty polskiego show-biznesu! [ZDJĘCIA]