5-letni Karolek ma dwie wady serca. Potrzebuje naszej pomocy

5-letni Karolek ma dwie wady serca. Potrzebuje naszej pomocy Źródło: pomagam.pl

Mały Karolek pilnie potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec ma dwie wady serca, z którymi rodzina nie jest sobie w stanie finansowo poradzić na własną rękę. Życie chłopca leży teraz w rękach internautów.

Karolek niedawno skończył 5 lat. Tak jak każdy pięciolatek powinien być w stanie bawić się, biegać i skakać. Niestety nie jest to możliwe. W związku z wadą serca nie może zachowywać się jak przeciętny rówieśnik. Maluch ma jednak szansę aby żyć normalnie.

Rodzice Karolka nie zamierzają się poddawać. Próbują w każdy możliwy sposób pomóc swojemu synowi. Chcą, żeby mógł cieszyć się i żyć, tak jak inne zdrowe dzieci. Możemy wyciągnąć do nich pomocną dłoń i sprawić, że ich marzenia się spełnią.

Karolek i jego rodzice proszą o pomoc

Karolek cierpi na przetokę wieńcową naczyń krwionośnych i ma wadę rozwojową aorty odejście lewej tętnicy kręgowej od łuku aorty w czterech miejscach. W jednym małym serduszku znalazło się miejsce na dwie choroby. Z powodu problemów z sercem Karolek nie jest zdolny do długiego wysiłku. Każdy wzmożony ruch powoduje, że przerażająco cierpi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice zmuszeni są pilnować każdego oddechu Karolka. Najgorzej jest w nocy kiedy boją się, że serduszko syna może się zatrzymać. Rodzice zorganizowali zbiórkę, żeby zebrać pieniądze na kardiomonitor. Jest to urządzenie które umożliwia sprawdzenie pomiaru hemodynamicznego podczas snu. 

 

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

- Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w pokryciu kosztów związanych z leczeniem dziecka. Każda wpłata ma dla nas ogromne znaczenie dzięki Państwa pomocy możemy być przy dziecku i towarzyszyć mu w tej trudnej drodze do zdrowia bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę pozdrawiamy rodzice Karolka - apelują zrozpaczeni rodzice.

Pomóc Karolkowi możemy wchodząc tu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

źródło: pomagam pl

Następny artykuł