Karol Strasburger myśli o kolejnym ślubie
youtube.com Plejada
Weronika Wasiak - 29 Maja 2020

Karol Strasburger już myśli o kolejnym ślubie, dopiero urodziła mu się córka. Chce spełnić największe marzenie

Karol Strasburger nie tak dawno został mężem i przywitał na świecie swoją córeczkę, a już myśli o kolejnym ślubie. Fani zupełnie nie spodziewali się, że gospodarz "Familiady" zdecyduje podzielić się z kolorową prasą tak osobistym wyznaniem. Poruszające słowa padły z jego ust, niewiarygodne.

Karol Strasburger od pewnego czasu nie znika z pierwszych stron kolorowej prasy. Wszystko za sprawą dwóch najbliższych mu obecnie osób - żony i córki. Choć sama ceremonia nie wzbudziła aż tak wiele emocji wśród jego fanów, tak fakt, że dopiero po 70. został ojcem wzbudził ich już o wiele więcej. Opinia publiczna wyraźnie zwracała uwagę na wiek aktora, zaznaczając, że 72 lata to doskonały wiek raczej na zostanie dziadkiem, a nie ojcem. Strasburger nie przejmował się jednak negatywnymi komentarzami, a ostatnio przyznał nawet, że myśli o kolejnym ślubie.

Ewa Drzyzga na żywoPodczas programu na żywo Ewa Drzyzga nie wytrzymała. Nagle zalała się łzamiCzytaj dalej

Nieprawdopodobne, Karol Strasburger już myśli o kolejnym ślubie. Dopiero został ojcem

Na łamach "Życia na Gorąco" cytowany przez Pomponik.pl gospodarz "Familiady" postanowił opowiedzieć nieco więcej o tym, jak obecnie wygląda jego życie. Choć przez epidemią jego tempo pracy zwolniło on nie narzeka na więcej czasu wolnego, w końcu może poświęcić go żonie i córce. Mała Laurka obchodziła ostatnio swoje pierwsze urodziny, a Strasburger i Małgorzata już w sierpniu będą świętować swoją pierwszą rocznicę ślubu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

- Nie narzekam na nudę. Mam więcej czasu na życie prywatne i domowe. Mogę bardziej poświęcić siebie żonie i dziecku, z którym jestem od rana do wieczora. Laurka jest kochanym dzieckiem i moim jedynym, jakie udało mi się w życiu mieć - mówił w wywiadzie dla "Życia na Gorąco".

Aktor stara się również poświęcić trochę czasu swojej największej pasji, jaką jest tenis. Przyznał także, że odkąd został ojcem sporo myśli o ślubie, jednak nie swoim i Małgorzaty. Cytowany przez Pomponik Strasburger przyznał, że jego największym marzeniem jest, by móc uczestniczyć w ślubie córki i zatańczyć na jej weselu. Robi więc wszystko, by dbać o swoje zdrowie.

Dzisiaj grzeje:

1. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych

2. Możesz dostać aż 500 zł mandatu, jeżeli nie przestrzegasz jednego nakazu. Nowe zmiany już od dziś

- Chciałbym jak najdłużej być zdrowy i marzę o tym, żeby móc jeszcze zatańczyć na ślubie mojej córki - przyznał w "Życiu na Gorąco", cytowany przez Pomponik, Karol Strasburger. Dziennikarze chce też, by mała Laurka w przyszłości również polubiła grę w tenisa, dzięki czemu wspólnie mogliby spędzać czas na treningach i rywalizować, jak ojciec z córką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  4. Mandat za brak maseczki w aucie osobowym. Nowe zasady już obowiązują, niebywała decyzja ministerstwa
  5. Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść
  6. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

jak usunąć plamy ze ściany odbiera mowęWszyscy śmiali się, gdy nacierała ścianę ogórkiem. Efekt odebrał im mowęCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News