73-letni Karol Strasburger wyjawił prawdę o córeczce. Fanom ciężko opanować łzy

73-letni Karol Strasburger wyjawił prawdę o córeczce. Fanom ciężko opanować łzy Źródło: youtube.com Plejada

Karol Strasburger wyjawił całą prawdę o swojej malutkiej córeczce. Słowa prowadzącego "Familiadę" są naprawdę wzruszające. Słysząc, co powiedział, ciężko opanować łzy. Nikt nie spodziewał się, że uczci swoje 73. urodziny takim szczerym wyznaniem.

Karol Strasburger w ubiegłym roku poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Małgorzatę Weremczuk, z którą związał się po śmierci Ireny Morcińczyk. Mimo dużej różnicy wieku, małżonkowie są ze sobą bardzo szczęśliwi. O 36-lat młodsza menadżerka wniosła w życie aktora wiele radości. W zeszłym roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę, Laurę. Dla 73-letniego prowadzącego "Familiadę" był to debiut ojcowski.

Karol Strasburger wyznał prawdę o córeczce

Narodziny córki Karola Strasburgera wzbudziły mieszane reakcje wśród opinii publicznej. wiele osób uważa, że wiek aktora nie jest odpowiedni na ojcostwo. Internauci uważają, że mężczyzna szybko osieroci dziecko, przez co dziewczynka będzie wychowywała się w niepełnej rodzinie. Prowadzący "Familiadę" lekceważy złośliwe komentarze i chętnie opowiada o swoich wrażeniach dotyczących późnego ojcostwa. Pochwalił się, że to on dba o to, żeby rodzina mogła cieszyć się zdrowymi posiłkami.

- Mam małe dziecko, nie mogę zakładać, że moje życie skończy się za 10 lat. Muszę i chcę żyć dłużej, bo mam powód. Chcę być świadkiem tego, jak Laura rośnie. To mobilizuje mnie jeszcze bardziej. Ale życie w każdym wieku jest fajne - wyznał.

Dla części fanów to smutne wyznanie, które przyprawia o łzy. Zdają sobie sprawę, że 73 lata to dość późny wiek na zostanie ojcem. Sam zainteresowany także jest świadomy, że w tym wieku życie może spłatać różne figle. a szczęście stara się skupić tylko na pozytywach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Małgosia jest kierownikiem kuchni, a ja zaopatrzeniowcem. Robię zakupy, zasuwam na targ, wiem, gdzie kupię najlepsze mięso i warzywa - wyjawił Strasburger.

To jednak nie jedyne wyznanie aktora, który niedawno świętował swoje 73. urodziny. Karol Strasburger przyznał, że nie odczuwa swojego wieku. Dzięki żonie i dziecku czuje się zdecydowanie młodziej, niż wskazuje metryka. Gwiazdor dba o kondycję fizyczną uprawiając sporty. Szczególnie upodobał sobie pływanie. Nie bez znaczenia jest także jego pozytywne podejście do życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski

2. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa

3. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra

- Nie ma żadnych przesłanek wskazujących na motywację polityczną lub religijną sprawcy - po

- Mam małe dziecko, nie mogę zakładać, że moje życie skończy się za dziesięć lat. Muszę i chcę żyć dłużej, bo mam powód. Chcę być świadkiem tego, jak Laura rośnie. To mobilizuje mnie jeszcze bardziej. Ale życie w każdym wieku jest fajne - wyznał Karol Strasburger.

Wyznanie aktora jest niesamowicie wzruszające. Trudno powstrzymać łzy słysząc, że córeczka jest dla niego motywacją do życia. Niestety, fani nigdy nie zobaczą uroczych zdjęć taty i dziecka. Karol Strasburger zastrzegł, że nie zamierza pokazywać dziewczynki publicznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
  2. Fatalny wypadek młodych gwiazdorów. Nie żyje dwóch 20-latków, wszystko przez alkohol
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. Kierowco, pakiet deregulacyjny został przyjęty. Szykują się poważne zmiany, oto 7 najważniejszych
  8. Detronizują kiszone, są w formie sałatki w słoiku. Chrupiące ogórki z rewolucyjnego przepisu
  9. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News