Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki Źródło: Wikimedia Commons/ToAr

Karol Strasburger przyznał czego najbardziej żałuje. W wywiadzie wypowiedział bardzo przykre zdanie, które w przyszłości może doprowadzić jego córkę do łez.

Karol Strasburger to prawdziwy ewenement. Prowadzący "Familiadę" został ojcem w wieku 72 lat, co jest bez wątpienia nie lada wyczynem. Niestety, niesie to ze sobą pewne konsekwencje. W wywiadzie wypowiedział niezwykle przykre słowa dotyczące swojej córki. 

Karol Strasburger szczerze o ojcostwie w wieku 72-lat

Słynny prezenter TVP to prawdziwy szczęściarz. Ma o 37-lat młodszą żonę, do tego został ojcem w takim wieku. Ponadto sam bardzo dba o formę i wygląda lepiej niż niektóry znacznie młodsi od niego mężczyźni. Lecz jak sam przyznał, jedna rzecz nie daje mu spokoju. Wszystko przez to, że nigdy wcześniej nie myślał o dzieciach.

- Gdy kończyłem studia, byłem młody, zaczynałem karierę zawodową, otrzymywałem dużo propozycji, roli, wyjazdów filmowych. Na takim etapie życia nie ma się głowy do dzieci. Raczej miałem wtedy głowę otwartą na szukanie sobie partnerki życiowej. Dziecko było dla mnie abstrakcją. Wiedziałem, że taka decyzja wymaga odpowiedzialności, stopuje nasze życie, wycisza je. Musimy poświęcić dziecku dużo czasu i mieć pieniądze, żeby je wychować - mówił w wywiadzie dla VIVY.

Karol Strasburger może sobie tylko wyobrażać, że byłoby wtedy lepiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak sam przyznał, długo dojrzewał do ojcostwa. Jednak nie uważa tego za coś złego, gdyż jak sam stwierdził - bardziej dziwią go ludzie, którzy zostają rodzicami w wieku 18 lat. Jego zdaniem posiadanie potomstwa wymaga nie lada dojrzałości. Dlatego nie sądzi, aby było dla niego za późno. Ma jednak świadomość, że może wiązać się to z pewnymi konsekwencjami. Jeśli jego córka po latach przeczyta te słowa, może się bardzo wzruszyć.

Dzisiaj grzeje: 1. ''Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły
2. Media przemilczały sprawę. Zmarł uwielbiany bohater "Chłopaków do wzięcia"

- Mogę sobie tylko wyobrażać, że pewnie byłoby lepiej, gdybym był młodszy i miał dla dziecka więcej czasu. Ale czy to znaczy, że miałem w ogóle zrezygnować z bycia ojcem? [...] Poza tym ja cieszę się z tego, co mam. Mam nadzieję, że uda mi się do jakiegoś w miarę dojrzałego wieku moją córkę wychować - przyznał w wywiadzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

Źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News