Jest afera, poszło o bicie dziecka. Karol Strasburger wydał oficjalne oświadczenie

Jest afera, poszło o bicie dziecka. Karol Strasburger wydał oficjalne oświadczenie Źródło: Screen/ YouTube.com

Karol Strasburger wydał oficjalne oświadczenie, dotyczące kontrowersji ostatniego odcinka "Familiady". Tym razem jednak nie chodziło o żart prowadzącego.

Ostatni odcinek "Familiady" - programu, który prowadzi Karol Strasburger - wywołał kontrowersje wśród internautów. Prowadzący zdecydował się wreszcie wydać oświadczenie w tej sprawie.

Karol Strasburger jest znany przede wszystkim z tego, że już od lat prowadzi popularny program na antenie TVP2 - "Familiada". Prezenter również zasłynął ze swoich żartów na wizji, które są dosyć osobliwe i nie do wszystkich trafiają. Ostatni odcinek jednak stał się tematem do poważnej dyskusji, która skończyła się oświadczeniem samego Strasburgera.

Karol Strasburger odniósł się do zarzutów, jakoby miał popierać przemoc

Karol Strasburger podczas ostatniego odcinka jak zwykle zasypywał uczestników pytaniami z najróżniejszych dziedzin życia. Wreszcie prezenter zapytał: "Jaka powinna być kara dla dziecka?". Jedna z osób, które brały udział w teleturnieju, bez namysłu odparła, że można uderzyć dziecko. Prowadzący jednak od razu stwierdził, że jest przeciwny wymierzaniu dzieciom kar fizycznych.

Po tym, jak uczestnik wyjaśnił, że chodziło mu jedynie o klapsa, Karol Strasburger odpowiedział: "taki kontrolny klaps, żeby dziecko wiedziało, gdzie jest jego miejsce". Właśnie ta wypowiedź sprawiła, że internauci zaczęli się ze sobą spierać. Jedni opowiadali się po stronie Strasburgera, natomiast drudzy chcieli dokonać publicznego linczu i wywołać kolejną burzę medialną. Wreszcie sam Strasburger zdecydował się wydać oświadczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W "Familiadzie" padło pytanie dotyczące dzieci. Jedni mnie pochwalili, że zaprotestowałem, że dzieci bić nie wolno, a drudzy wyczytali z tego, że jestem za tym, że dzieci wolno bić i teraz mnie atakują. To jest znak czasów, gdzie ludzie wciskają się w jakieś niepotrzebne komentarze i próbują z tego zrobić jakąś zadymę medialną. Jako ojciec mogę ewidentnie stwierdzić, że dzieci bić nie należy i całą klamrą zamykam to, że bicie dzieci jest niewłaściwe. A oni mi tak przypisują różne pierdoły. Moje oświadczenie jest jednoznaczne w tej sprawie - napisał w oświadczeniu prezenter.

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
2. Poznaliśmy ją dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach

Karol Strasburger trafnie zauważył, że w obecnych czasach najmniejsza drobnostka może wywołać burzę medialną, która nierzadko może mieć poważne skutki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski
  3. 5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami
  4. Córka Kwaśniewskiego w końcu się doczekała. Potwierdziła radosną nowinę, fani spieszą z gratulacjami
  5. Proroczy film Jana Komasy przewidział zamach na Adamowicza? Podobieństwa są porażające

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News