Okropna tragedia w Polsce! Amputacje na miejscu, ofiary śmiertelne

Okropna tragedia w Polsce! Amputacje na miejscu, ofiary śmiertelne

W Polsce doszło do okropnej tragedii, która niejednemu świadkowi pozostanie w pamięci do końca życia. Karambol wyglądał bardzo groźnie. Na miejscu wypadku lekarze zmuszeni byli przeprowadzać amputacje, są również ofiary śmiertelne. 

Karambol miał miejsce na drodze S7. Zderzyło się łącznie siedem samochodów, w tym dwa tiry. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga jest w stanie krytycznym, a było również wielu rannych.

 
 

Karambol na S7

Olsztyńska policja informuje, że jednej osobie na miejscu trzeba było w trybie pilnym amputować nogę. Tuż po wykonaniu tej dramatycznej operacji, poszkodowana osoba została śmigłowcem przewieziona do szpitala. Pozostałe trzy zostały przewiezione już karetkami. Karambol wyglądał bardzo groźnie. Na miejscu zdarzenia wciąż jest policja i straż pożarna. Służby starają się przywrócić możliwie jak najszybciej ruch na trasie, jednak na razie należy jednak spodziewać się dużych utrudnień. Wszystko dlatego, że S7 to popularna droga, która często i bez wypadków korkuje się w okresie wakacyjnym. Wiele osób z południowej i centralnej jeździ nią nad morze.   Miejsce karambolu, fot. screenshot z RMF24.pl Karambol na S7, fot. screenshot z RMF24.pl karambol Zdjęcie z miejsca zdarzenia, fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wassermann budzi przerażenie prezydenta. „Trzeba przed nią chronić ludzi”
  2. Polsat z poważnymi zarzutami. Telewizja próbuje się ratować
  3. Wielkie zebranie rady UE. Ważą się losy Polski
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News